Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem bírja vki elviselni,...

Mitől nem bírja vki elviselni, férfi ha a felesége is megy az autóval, vagy a gyerek?

Figyelt kérdés
Milyen mentális, vagy idegi probléma, ha nem tudja elviselni családapa, ha a felesége néha elviszi az autót?
2017. máj. 6. 12:42
1 2
 11/12 Beviz Elek ***** válasza:

Pont jó ember sajnálja a kocsiját, vezetni sem tud :D


Na de más kérdés: miért vagy rászorulva apád kocsijára ennyi idősen? Nem ciki ez már? Együtt laktok vagy szomszédok vagytok?


Mint írtam, én sem szeretem ha hozzápiszkálnak kocsimhoz, de ugye inkább vettem egyet az exnek és megoldódott a probléma. A jelenlegi páromnál is ez lesz a helyzet a munkahely miatt.

2017. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem értem a kérdést. Kié az autó? Ha az enyém, az viszi el, akinek és amikor én megengedem. Ha családi autó, akkor meg nem kell senki engedélye a másiknak, és az is teljesen mindegy tetszik-e neki, vagy sem.
2018. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!