Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy döntenétek autóvásárlásná...

Hogy döntenétek autóvásárlásnál? Miért?

Figyelt kérdés

Új Renault Cliót 1 millióért 4 évig, 0%THM-el,


Vagy


KPban egy használt, egyben kifizetett, 2008 körüli suzuki swift.


2017. máj. 8. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Eleve nem vennék francia autót, hitelre meg aztán végképp nem vennék semmit.


Ha kb-ban csak a Suzuki fér bele, vedd azt, aztán majd ha megtollasodsz, veszel valami komolyabbat.

2017. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Hitelre autot???Biztos hogy kizart......
2017. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Swiftet választanám több okból.


1, Nem vennék fel hitelt, bármikor közbejöhet valami, ami miatt nem tudja fizetni az ember.


2, Számomra nem éri meg a francia autók rossz hírneve a kockáztatást, hogy én is pont befürödjek vele.

2017. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Egyiket sem, mert láthatóan egyelőre nem engedheted meg magadnak az autó vásárlást. Inkább gyűjtögetnék. Ha munka miatt fontos, akkor a használtat, pedig amúgy új autó párti vagyok.
2017. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Ami azt illeti en a szalon autókban sem hiszek! Amik itthon 0km-sek! Szerintem simán van bennük 200eKM! Hungarikum az ora pörgetés! Egy szemet kereskedő meg külföldi autókon el meg! Mindet forgalomba állítja Neked 200-250 ezerért amikor az egesz ara pl egy 14 eves 1600os benzines autónál 80000Ft! Kérdező francia autót ne vegyél Torrentétől idézem a 3. Rész 27. percéből hogy a francia az sz@.r!
2017. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hitelre autót? Csak egy esetben, ha pénzt termelő eszköz pl tgk,taxi stb és naponta kitermeli a költségeket és nélkülözhetetlen. Minden más esetben hatalmas bukta és kockázat. Néhány év és valami történik ,munkahely megszűnik ,betegség akármi ,viszi a bank és marad az adósság. Beüt még egy "válság" stb . Nem is olyan rég dőltek be 10 ezerszámra a hitelek. Szóval csakis kp-ra használt .
2017. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem szabad hitelre venni autót.
2017. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Én francia autót vettem s nagyon nem bántam meg. Ez a 207-es megbízhatóságban a régi Swifthez hasonlítható, pedig használom rendesen. Mikor oszlik már el ez a negatív sztereotípia, hogy egy francia autó is lehet megbízható? Régebben lehetséges, meg egy két típus van, amit én sem vennék meg, pl. Citroenek, meg Renault Magane 2-es, a Lagunák, 307-es Peugeot. De ebben a 207-esben csak minimális elektronika van, csontegyszerű fedélzeti komputer, a 206-osból átörökölt 1.4-es benzinmotor, ami annyira egyszerű szerkezet, hogy nincs mi tönkremenjen rajta. Ilyen aalapon a mai Audik, Bmw-k, stb. tele vannak elektronikával, mi lesz ha ott vaalami megadja magát? Ott áll emg, ahol van. Múltkor egy többmilliós Opel akadt el a házunk előtt, az öreg pali csak aggódva rohangált össze-vissza, kijöttek a sárga angyalok, egy óra volt, mire nagy nehezen be tudták indítani. Mert a nagy, új Mercik ám nem fognak soha tönkremanni mi? Abba kéne hagyni ezt franciázást, mert a sok tuskó magyar csak a németet meg a japánt tudja elfogadni. Az autószerelőnk, aki véletlenül sem francia fan, mondta, hogy ez az autó igencsak rendben van, biztonságosabb, mint egy régi A3-as! Na ezt adjátok össze! 10 év alatt egy aksicsere, klímatisztítás, 300 forintokért izzócsere. A ti felsőbbrangú Golfotok ez idő alatt hányszor állt szervízben? Na erről ennyit.
2017. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valahol a 4-essel értek egyet, de persze ízlések és pofonok, én speciel vennék egy régi swiftet, használnám ameddig nincs olyan 2 millám aztán vennék egy autót.
2017. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából a swoft a vàgyam, nagyon tetszik, apának is 10 éves swiftje van és nagyon bejön. Külsőre, belsőre.

Észrevettem, hogy itt mindenki francia ellenes. Ismerőseim közt sokaknak van francia autója, de egyiknek sincs semmi baja, nem mondanak róla rosszat, ha meg olyan akkor szerintem mindegyik autó bedöglik :)

Bár csak azokat mondom amiket hallok, nem értek hozzá.

Engem az fog meg, hogy új autó. Sose volt még szalon autónk, ez a 0%thm pedig vonzó, lenne egy autó ami évekig szolgálna. :)

Bár a 10 éves suzuki is elmegy még szerintem másfélszer ennyit.:)

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2017. máj. 8. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!