Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntettek mert nem volt...

Megbüntettek mert nem volt autópálya matricám, de a gps vitt fel rossz irányba amint lehetőség volt rá le is mentem róla és vissza fordultam a helyes irányba. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Kaptam csekket 15.000ft mert nem volt matricám,most akkor már így jártam be kell füzessen azért a 10percnyi tévedésért az autópályán? :-( Nem lehet ez ügyben semmitsem intézni?
2017. máj. 14. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Azt tudtam, hogy pályán vagyok, csak azt nem, hogy fizetős szakaszhoz érek.
2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Az más. A fizetős szakaszok határait szerintem nem tudják a GPS-ek, nem tartom kizártnak, hogy minden pályát fizetősként kezelnek.
2017. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát igen. Svájcban pl elore x km-rel kitablazzak honnantol, melyik telepulestol lesz fizetos es ezt jo parszor megismetlik, hogy biztos legyen, ha egyszer nem vetted eszre, masodjara, harmadjara tuti nem teveszted el.
2017. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Régen legalább az működött, hogy ha még aznap megvetted a matricát, akkor megúszhattad, mert nap végén vetette össze a rendszer a rögzített rendszámokat az érvényes jogosultsággal rendelkezőkével, de ma már ez nem így megy. Real time ellenőrzés van és nincs magyarázkodás. Ha lehetne, mindenki előadná a sirámait, hogy "jaj a kis Józsikát vittük a kórházba" és társai.

15e nem a világ. Ha 5000-ért megfellebbezed, az már a büntetés harmada, és úgyis elutasítják. Fizesd be és legközelebb legyél figyelmesebb!

2017. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jah, de jó is volt, hányszor vettem meg utólag :D
2017. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!