Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti átlagosan hányszor fulladta...

Ti átlagosan hányszor fulladtatok le amikor a jogsit csináltátok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti hányszor fulladtatok le a kocsival, miközben a jogsit csináltátok.Én jelenleg a 16. orámnál járok és 5x sikerült eddig.

2017. máj. 16. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

6 körül.

Meg a vizsgán háromszor, kaptam is érte hibavonalat.

2017. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. Automatán tanultam.
2017. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom. Mondjuk nekem iszonyatosan elhúzódott ez a folyamat és rengeteg órát kellett vennem, mert már az elején elrontottam, hogy rossz oktatóhoz mentem, de kb 80 óra alatt max 20x fulladhattam le. Voltak jobb meg rosszabb időszakaim. Szerencsére a vizsgán nem fulladtam le.
2017. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Óóó, nekem 5x sikerült 2 óra alatt átlagosan :D És nem is számítottam annyira bénának pedig.
2017. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igaz mar reg volt, de nem emlekszem hogy lefulladtam volna a tanuloautoval. Cserebe amiutan megkaptam es elkezdtem hasznalni fater Daciajat, na azzal fulladoztam sokszor:)
2017. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kevésszer, főleg mert az oktató mindig figyelt a kuplungra. Jogsi után 1.4es Corollát vezettem időnként, azzal többször, nagyon puha volt a kuplung és könnyen fulladt ekkora kasztnival.
2017. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

0


holnap lesz a 3. órám

2017. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2x. Mindkettő vizsgán. Kaptam 2 hibapontot.
2017. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első két órában nagyon gyakran sikerült, sajnos a kuplungkezelésre nagyon nehezen éreztem rá, de amennyire szerencsétlenkedve kezdtem el olyan gyorsan jöttem bele úgy hogy az utolsó 2 órába az oktatóm bevitt a nagyvárosba, mondta hogy vegyük át az összes parkolási fajtát meg tennem kellett egy nagy kört amire mondta hogy nem is fog rám odafigyelni, érezzem úgy hogy már egyedül vezetek, mert annyira jól ment szerinte hogy már szíve szerint rögtön vizsgára küldött volna. Persze a vizsgán sikerült lefulladnom amire az oktatóm tett egy megjegyzést hogy ez nem az első vezetési órám, ne fejődjek visszafele.

Aztán utána volt még 3 lefulladás de utána már nem volt gond és át is mentem. Benzinesen tanultam, amikor már volt jogsim akkor dízelt kezdtem vezetni, ott is eleinte gyakran fulladtam le mert még szokatlan volt az autó.

2017. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régi szívó dízelen tanultam. Egyszer sem sikerült lefullasztani.
2017. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!