Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik rengetegen fehér...

Miért veszik rengetegen fehér színben a luxusautóikat?

Figyelt kérdés

Manapság sokkal több fehér luxusautót látni, mint bármilyen más színűt. Régen ezeket az autókat feketén és ezüstön kívül szinte semmilyen más színben nem vették. Ma meg még maffiózók is fehér autókkal járnak.


Szerintem ilyen autónak fekete az igazi színe.


Szerintem elég gáz, amikor mindenféle céges teherautók, ütött-kopottak is ugyanúgy fehérek, mint egy komoly luxusautó.


Nekem eszembe nem jutna feketén kívül más színben vásárolni ilyen autót. A fehér pedig a legutolsó szín lenne, amit ilyen autó esetében választanék.


[link]


Mennyivel komolyabb lenne már ha 4 fekete luxusautó állna ott fenn..



2017. máj. 17. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Irigylem a gondjaidat.
2017. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

szerintem teljesen jól néznek ki.

ha ennyire zavar akkor foglalkozz mással, pl. a saját dolgoddal. így talán lehetőséged lesz venni egy luxusautót természetesen CSAKIS feketében, mert milyen ciki már fehér audiban ülni...

2017. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem ilyen autónak fekete az igazi színe"

Szerintem meg nem. Minden bajom van attól, hogy 3,5 méteresnél hosszabb autót csak feketében tud venni a proli, "mer' az olyan komoly meg maffiózós, ééted". Lehet egy luxusbatár élénkkék, dinosárga, vörös vagy bármilyen más színű is, nem csak a fekete-sötétkék-ezüstszürke vonalon szabad mozogni színválasztásnál. És ha én így gondolom, megvan rá az esély, hogy más meg másképp, ezért épp a fehéret szereti.

2017. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elsősorban azért mert szépek, a fekete már nagyon unalmas. Nekem is alapból tetszenek a fekete autók, de durva már, hogy minden Audi, VW, stb fekete. Többet nem is lesz ilyen színű autóm.

A másik meg, hogy az ilyenekhez alapból 3-5 féle szín ha választható. Fehér, fekete, szürke, valami kékes esetleg, barna, aztán helló. Alig van választék.

2017. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A BMW nem luxusautó, az Audi és a Merci sem..

Az Iphonnal jött be ez a nagy fehérezés, mert "trendi". Ha megfigyeled azóta vannak ezek a gyöngyház fehér autók.

2017. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De most meg már mindegyik fehér.... Most már egy fekete luxusautó az egyedi.
2017. máj. 17. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik? :)))
2017. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyik. Nézd meg az általam linkelt képen is mennyire összejöttek.
2017. máj. 17. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy szép fehér szín az nagyon jól tud kinézni, és sok autónak nagyon is jól áll. A fekete egyrészt unalmas, másrészt a legkényesebb. Mosás után fél napig szép, aztán ellepi a por.
2017. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A magyar luxus:D Porschet, meg Bentley-t várok, erre meg itt vannak a nagy "prémiumok", tiszta balkán ez az ország, de komolyan:D
2017. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!