Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik rengetegen fehér...

Miért veszik rengetegen fehér színben a luxusautóikat?

Figyelt kérdés

Manapság sokkal több fehér luxusautót látni, mint bármilyen más színűt. Régen ezeket az autókat feketén és ezüstön kívül szinte semmilyen más színben nem vették. Ma meg még maffiózók is fehér autókkal járnak.


Szerintem ilyen autónak fekete az igazi színe.


Szerintem elég gáz, amikor mindenféle céges teherautók, ütött-kopottak is ugyanúgy fehérek, mint egy komoly luxusautó.


Nekem eszembe nem jutna feketén kívül más színben vásárolni ilyen autót. A fehér pedig a legutolsó szín lenne, amit ilyen autó esetében választanék.


[link]


Mennyivel komolyabb lenne már ha 4 fekete luxusautó állna ott fenn..



2017. máj. 17. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te most komolyan belinkelted annak a maffiózónak a kocsiját, aki miatt meghalt két ember?? Provokálni akarsz vagy mi a fene?
2017. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a feher szín kb. 7-8 eve lett divat. A feher szín amugy jobban kiemeli az auto vonalait,formatervet mint mondjuk a sotet szinek. Amugy nekem is jobban tetszik a fekete szín.


Akinek az autoit belinkelted arrol a szet koxolt agyu kissebbsegi komplexusos borton toltelekrol idiotarol annyit hogy inkabb ő halhatott volna meg a műanyag,szilikon nőjevel egyutt.

2017. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem azért linkeltem be azt a képet, dehogyis. Amiatt, mert ott is például nagyon összejöttek a fehér autók.


Egyszer a Deák térnél lévő Kempinski hotel felé jártam és akkor is végig kizárólag fehér luxusautók álltak előtte.


Volt vadi új Maserati Quattroporte, X5-ös BMW, 7-es BMW, CL Mercedes, meg 6-os BMW és A6-os Audi.... Mind-mind fehér.

2017. máj. 18. 09:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, és jobban tetszett volna a gyászhangulatú fekete autók gyülekezete?
2017. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mert az elüt a színüktől
2017. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!