Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MEgéri használt alufelnit venni?

MEgéri használt alufelnit venni?

Figyelt kérdés

Ha stimmel az osztókör meg a méret stb, és kinézetre is elég jó, akkor megéri venni 4db gyári alufeni szettet vagy jobban járok ha újat veszek?

8-10 ezer környékén találtam olyanokat amik jók is lennének, de egyszer valaki azt mondta hogy egyszerűbb ha fellapozza nekem a katalógust és onnan választok egyet, ezzel csak az a baj, hogy ott 20 ezernél kezdődtek. Sajnálnám az újat megpadkázni



2017. máj. 21. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha minden stimmel a gyárival, és tetszik is, akkor persze hogy vedd meg. Pláne, jóval olcsóbb.(azért nézd meg alaposan, hátha repedt valamelyik)


Amúgy miért kell úgy élni, hogy félsz a padkázástól?. Én tizenvalahány év alatt egyszer padkáztam.

2017. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy gumishoz azért elvinném megnézetni vásárlás előtt, mert ha ütve van, akkor darabonként 5-6000 Ft a javítása.
2017. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Újan nem kapsz minőségi alufelnit 20ezer Ft-ért, az pont valami gagyi hulladék lesz. Inkább egy használt, de jó állapotú, márkásat/gyárit vennék.
2017. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1. nem tudom, tulajdonképpen én sem padkáztam meg soha, vagy haigen az direkt volt szemből és a gumit érte, de hát az ördög sosem alszik.

#3. igen, tudom hogy ebben a témában könnyen röpködnek a százezresek, arra gondoltam ami a legalja, de valahogy kinéz.

amúgy erre gondoltam:

[link]

-megtisztítva, lecsiszolva, matt feketén

2017. máj. 21. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez gyári felninek tűnik, így valószínűleg jó minőségű. A kis felnit optikailag tovább kicsinyíti a fekete szín, nem fog jól kinézni.
2017. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igazából azt éri meg a legjobban. Vannak olyan vételek, hogy zsír új a felni szinte, max pár hónapot volt használva, aztán eladják valamiért. Én is így vettem gyári Audi RS felnit töredék áron.
2017. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5. az nem baj, a mostani lemezfelnit is lefújtam feketére, jobban nézett ki. herótom van a szürkéktől
2017. máj. 21. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az ezüstöt, de van még sok szín. :)
2017. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azok meg nem mennek olivazöld autóhoz :)
2017. máj. 27. 00:35
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az válaszokat. Felhívtam az eladót, még megvan neki. Elvileg vasárnap megyek érte
2017. máj. 27. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!