Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tömjük a használtautó...

Miért tömjük a használtautó kereskedők zsebeit?

Figyelt kérdés
Sok ember a használt autókat kereskedőktől veszi, pedig semmi mást nem csinálnak csak megveszik olcsón, esetleg kicsit kicsinosítják, kitisztítják, majd pedig több százezret forintot ráraknak és úgy adják tovább. Szerintem senkinek nem szabadna ilyen helyről vásárolni, csak a nyerészkedők zsebeit tömjük ezzel. Esetleg ha valaki bizományos értékesítésre adja be a kereskedőhöz az még szerintem rendben lenne. Egyébként kicsit utánaolvas az ember, megbeszéli egy hozzáértő emberrel, hogy mit érdemes megvenni és máris lehet vásárolni egy másik magánszemélytől is autót, ezzel a kereskedőt kiiktatva. Használt autó vételnél, pedig szerintem alap dolog, hogy megnézessük egy szerelővel is minden rendben van-e a kocsival. Mit gondoltok miért vásárolnak sokan kereskedőtől? Ti hogy vagytok ezzel?

#értékesítés #autókereskedő #autó-vétel #autó-eladás
2017. máj. 21. 11:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szántóvető: Élelmiszert csak újat veszek, nem használtat azt pedig a boltban olcsón megkapod. Nem hiszem, hogy két zsömle miatt elmennél a 20 kilóméterre lévő gyárba. Egyébként az új autót is szalonból tudod kihozni, nem pedig a gyár ajtaján mész be érte, de arra is rárakja a kereskedő a maga hasznát.

Egyéb dolgokat szoktam használtan venni internetes vagy újsághirdetés útján.

2017. máj. 21. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!