Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden autós egyenlő kb...

Minden autós egyenlő kb 50liter elégetet üzemanyaggal, havonta?

Figyelt kérdés
Szörnyű, hogy minden autós, lassan már minden 18 év feletti, hozzájárúl a környezet szenyezéshez, havi átlag 50 liter üzemanyag elégetésével, környezetbe puffogtatással.
2017. máj. 22. 23:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és? Sőt, van hogy 400 liter is elmegy havonta nekem.
2017. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Meg fogsz halni, az nem zavar nyünyü?
2017. máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Én még szerintem nem tankoltam 300 liter felett egy hónapban, de az 50-et azt becsületesen minimum megtriplázom minden hónapban :)
2017. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Én 150 litert puffogtatok a környezetedbe.

Szívesen.

2017. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Mi is legalább 100 litert elhasználunk havonta. 45 km-re van a munkahelyünk. Babát szeretnénk, ezért már nem váltok, a férjemet pedig nem engedik átjönni a 8 km-re lévő kapitányságra (rendőr). Emellett havonta többször kell elmennünk a 100 km-re lévő meddőségi centrumba. Ez van, mi sem szeretjük. Két éve van ez így. Költözés előtt abban a városban laktunk, ahol dolgoztunk, akkor még autónk se volt. 26 éves múltam, amikor autót vettünk, úgyhogy mi jó darabig nem szennyeztük a környezetet, de most muszáj. Mi leginkább a balesetek miatt nem örülünk ennek a bődületesen sok autózásnak.
2017. máj. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Most olvastam a tévében, hogy Viktória királynő korában a nők a hosszú szoknyájukkal felszedték a lószart az útról, s bevitték a házba. Megbetegedtek az emberek és meghaltak.

Szőnyű, hogy minden lovaskocsis hozzájárult a környezet szennyezéséhez, s havi átlag 50 kg lószart potyogtattatott el.

2017. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%
Ahogy a buszokat elnézem, szerintem egy tömött busz 200 utassal több káros anyagot bocsát ki fejenként, mint én egyedül autóval. Éljen a közösségi közlekedés!
2017. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

7. Te nagyon rég láttál már busz.

Ma már egy Euro 3, vagy 4-5 besorolású busznak nagyon kevés káros anyag kibocsátása van. A cigarettázó emberek sokkal többet ártanak a környezetnek.

2017. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"havi átlag 50 liter üzemanyag"


Hát én személy szerint nem... 20-30 liter bőven elegendő városba, havonta.


Másrészt zavar a környezet szennyezés, de egyedül nem fogom megváltani a világot. Járhatnék busszal, de a többiek úgyse fogják lerakni az autót, mert kényelmesebb. Az autó használatot először is a nagyobb városokban kellene szabályozni, főleg Amerikában. Ha ők ezt megteszik, utána beszélhetünk róla.

2017. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

A unijó nem enged Euro 6 nál alacsonyabb besorolású buszt forgalomba állítani. Naponta hány liter gázolajat használ például a 133-as Téténytől Újpalotáig át a városon?


azt sosem említi senki, hogy a nagyobb utasszállító repülők felszálláskor 30-50 tonna kerozint visznek magukkal. A négyszáz-ötszáz utassal repkedő jumbók 70-90 tonna kerozint égetnek el egy úton..


egy katonai C5-ös, akár 130 tonna üzemanyagot is eléget egy hosszabb úton.


minden pillanatban nagyjából ötvenezer repülő tartózkodik a Föld légterében..ez akár a kétszemélyestől az óriás Belugáig értendő.


A hajókról már nem is érdemes szót vesztegetni.


Az autós egy kártékony fajta, mert csak szennyezi a levegőt. Még szerencse, hogy más nem. Főleg azok nem, akik naponta repülővel ingáznak.

2017. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!