Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden autós egyenlő kb...

Minden autós egyenlő kb 50liter elégetet üzemanyaggal, havonta?

Figyelt kérdés
Szörnyű, hogy minden autós, lassan már minden 18 év feletti, hozzájárúl a környezet szenyezéshez, havi átlag 50 liter üzemanyag elégetésével, környezetbe puffogtatással.
2017. máj. 22. 23:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Én ráadásul még fingani is szoktam, amivel az üvegházhatást erősítem.
2017. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Én 200 litert égetek el! :D


Ahhoz képest, hogy két mondatot nem vagy képes leírni, túl nagy dolgokról gondolkozol!

2017. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
87%
Mi a kerdes?
2017. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező!

120-150 litert égetek el havonta már több éve. Elhiheted, hogy nem ez a hobbim. Nem céltalanul szoktam autózgatni és csak úgy égetgetni poénból.

Szerezz nekem a lakóhelyemen a végzettségemnek megfelelő munkát! Ha ez megvan, garantálom, hogy nem fogok 200km-re ingázni. Éveken keresztül nem olyan vicces dolog, elhiheted! Sokkal szívesebben járnák biliklivel városon belül 10km-es távokat.

Jelenleg még a tömegközelekedés is kivitelezhetetlen, mert időben nem fér bele az 5-6 órás csak odaút.

Addig pedig vagy szennyezem a környezetet, vagy elmehetek csövezni a híd alá.

2017. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert a mondat végére teszel egy kérdőjelet ,attól az még nem.lesz kérdés!
2017. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj... Az én 1.6-os, 6-6.5 litert fogyasztó autóm mit tesz hozzá a környezetszennyezéshez? Ha egész Magyarország közlekedését nézed, még az is a töredéke az amerikainak. Ott szinte csak benzines autók vannak, átlag 15-20 literes fogyasztással, és nem 10 millióan élnek ott...

Kicsi ország vagyunk, ilyen szempontból kicsi befolyással. Ha 10 millióan busszal közlekednénk, akkor is ott lenne a másik pár milliárd, aki nem.

2017. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%
16-os: Nálad a pont!
2017. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Koplárovics Béci ***** válasza:

" 7. Te nagyon rég láttál már busz. "


Gondolom te meg nem nagyon hagyod el a várost :)

2017. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Igazatok van!


Előszedem a régi olajkályhát, kirakom a kert végébe. És én is elégetek havi 50 liter gázolajat.

Én se maradjak ki a környezet szennyezésből.

2017. máj. 23. 11:05
 20/29 anonim ***** válasza:

19

Neked is igazad van. Tök mindegy mit csinálsz, semmi nem múlik rajta, tudod mit, égess inkább 100-at.

Az egész ami a fejedben van nem más mint a beszoptad a jónaklennijó maszlagot, mert az ostoba emberek ha mással nem tudnak kitűnni akkor nagyon könnyen magukra veszik a jó ember álarcot. Óvjuk a környezetet, úristen 50 litert éget havonta, emberség, humánum, tolerancia, segíteni kell. Éppen ezzel a módszerrel foglalják most el európát harc nélkül, ki van ez találva. De nem várom, hogy megértsd, te vagy a könnyen befolyásolható, jól iránytható, média által sikeresen lebutított tömeg, persze már alapanagnak is kiváló voltál.

2017. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!