Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok autóst miért irritálja,...

Sok autóst miért irritálja, hogyha megelőzik?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalataim alapján, ha főúton megelőzöm, akkor lakott területen belül visszaelőznek.Pedig, ott különösen fontos betartani, mivel gyerekek is kifuthatnak az útra.


Bár, lehet az autó zavarja őket (BMW 530D, 2011).Lakott területen kívül, gyér forgalom esetén, bevallom őszintén megnyomom, általában a legtöbb tötymörgőt megelőzöm.Ezzel az autóval egyáltalán nem kihívás előzgetni.


De, lakott területen belül, nem szabadna 70 km/h-val menni, mint sokan teszik.



Meg, ami még szemet szokott szúrni,hogy amikor előzök valakit, direkt a gázpedálra lépnek.



2017. máj. 26. 19:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Én csak akkor vagyok morcos ha vizes-dzsuvás úton akar mindenáron elémkerülni valami agyas aki megelőz majd befejezve a manővert semennyivel sem halad csak annyival hogy idegbeteg legyek.
2017. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mivel én is eléggé vadul vezetek engem egyáltalán nem zavar ha valaki megelőz...mondjuk csak akkor előznek meg ha hagyom, mivel vagy nincs kedvem gyorsan menni vagy csak a körülmények miatt nem merem jobban megereszteni. Ilyenkor szinte-szinte együtt érzek az engem megelőző sofőrrel és még kicsit le is húzódok.

Szerintem inkább sofőr függő, hogy megelőz vagy sem, az autók többsége simán tud 180-200-al menni. Aki pedig ennél is gyorsabban megy az már egy kicsit őrült...

2017. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk, az sem mindegy, hogyan előzöd meg. Normális sebesség különbséggel vagy ráhúzod a kormányt. Múltkor egy ilyennek utána mentem, kicsit elbeszélgetni.


Ha normálisan előznek, az se érdekel, ha egy nap 8-an megelőznek.

Igaz, általában olyan sebességgel megyek, hogy lassú autó nem ér utol.


A másik, hogy mennyivel mész utána.

Múltkor este siettem haza, álmos voltam nagyon, erre lakott terület legvégén beáll a seggembe egy észkombájn, mondom, hadd menjen, megelőz, utána meg beáll elém olyan sebességgel, hogy vissza kellett kapcsolnom, hogy ne rángasson a motor. Nesze neked korán hazaérés.

Ez mire volt jó, nem tudom.

2017. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 roli96 ***** válasza:
89%
2 legjobb és leggyakoribb dolog. Lassan megy elötted de nem tudod előzni a kanyarok miatt, majd jön az egyenes és nyomja neki, aztán ujra kanyarok és megint megy mint a tetű.... Másik eset mikor gyorsabban megyek mint amennyivel lehet mert a seggembe van 10cm re majd megelöz, beleáll a fékbe és bekanyarodik elöttem a kereszteződésnél....
2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

".Ezzel az autóval egyáltalán nem kihívás előzgetni. "

Szeretem az ilyen kiírásokat, amikor valaki beleül egy kismotoros dieselbe és azt hiszik, hogy sportkocsit vezetnek. Egy buszt tényleg nem kihívás megelőzni, de egy ilyen gyenge nagy tucat autóval sehol sem lennél egy normális benzines kocsi ellen.

2017. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én pedig szeretem az ilyen szakikat akik a dízel szó hallatán automatikusan elkezdik dícsérni a benzines kocsikat...még ha a témának semmi köze sincs ahhoz.
2017. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kezdj el visszahúzódni a saját sávodba! Ha nem akar az árokba menni, akkor fog majd fékezni! :)

Aki pedig itt az előzés utáni satufékről beszélt, neki üzenem, hogy én csak a jobb oldalába mennék bele az autódnak. Így máris a szembejövők között találod a mocskos pofádat!!

2018. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez benne van az emberekben, hogy elől szeretne lenni. Kedvencem amikor a 3 sávoson kettőben már állnak a lámpa előtt, és bekóvájog elsőnek a 3. üres sávba. Majd amikor zöld lesz szinte versenyt csinálnak, hogy a lehető meglásd abban, de mindenképp egymás mellett menjenek, és a 70-és szakaszon mindenképp 55-60 között.

Bezzeg ha valahogy sikerül kielőznöd, és mondjuk elkezdesz menni, hirtelen megtalálja ő is a gázpedált, majd a következő lámpánál bevág eléd, hogy véletlenül se a zöldhullámon tudjatok már menni. Majd csodálkozik, amikor kérdőjel átnézel. Ha nem ez akkor meg a kamionnyi követési távolság, majd amikor már a második autó sorol be elé, és te is megelőző, hirtelen a te seggedben már el kezd tudni ő is tolakodni. Szerintem csak arról van szó, hogy az ilyen frusztrált arcok kiszúrnak egy-egy az övékénél 1-2 klasszisnal jobb verdát, majd az a cél kezd el a szemük előtt lebegni, hogy neki mindenképp előttük kel haladni, mert úgy van rendben a világ rendje.

2019. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
* meglásd abban = leglassabban
2019. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!