Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin/gáz mit takar?

Benzin/gáz mit takar?

Figyelt kérdés
Találtam egy e92-öt ami benzin/gáz üzemű ! Az érdekelne hogy tudnám ugyan úgy használni mint egy benzinest , tehát ez csak egy plusz hogy van benne gáz üzem mód is vagy teljesen más mintha sima benzines lenne ? (előnyei? hátrányai? szerviz költségé több/kevesebb?

2017. máj. 28. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Gázos BMW eleve fából vaskarika. Ha valaki bömöst vesz, ne az üzemanyagon akarjon spórolni.
2017. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nyilván nem azért venném mert gázos :D hanem mert jó áron van , az hogy most van benne egy gáz üzem mód is az már nagyon nem érdekel , ha tudom ugyan úgy használni mint egy benzinest akkor nem izgat :D most elfér a csomagtartóba az a gáz tartály
2017. máj. 29. 11:03
 13/24 crudy ***** válasza:
Es elfoglalja a csomagtarto harmadat, rengeteg penz a karbantartasa es semmi nem menti meg a lelked amikor latjak h az lpg kutrol tankolsz egy bmwbe.
2017. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
mondom még egyszer benzines üzemmódban használnám :D nem érdekel hogy van benne gáz ... nyilván ha lenne jó áron csak benzines ugyan ilyen bmw azt választanám most ennyi pénzért elnézhető hogy van egy tartály a csomagtartóba karbantartása meg nem egy nagy cucc mint azt irták már
2017. máj. 29. 14:31
 15/24 anonim ***** válasza:

már bocs de miért is van jó áron?

3.2 millió nagyon sok egy 10 éves autóért.....

fele áron kapsz jobbat

2017. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 crudy ***** válasza:
Egy auto erteket nem a kora hatarozza meg. Egy veteran auto lehet 4-6 millio pedig tobb mint harminc eves. Akkor az a vilag atverese?
2017. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez szerintem elég relatív nyilván vehetnék újabbat ennyiért ! DE ezért az autóért ez az összeg szerintem nem vészes ! Oké hogy 10 éves autó , de ne felejtsük el milyen autóról van szó ! Lehet kapok egy 2 éves autót ennyiért , ja fele ennyi extrával élménnyel ...
2017. máj. 30. 12:41
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez egy full hétköznapi BMW amit a kutya se néz meg :)

nekem nem kéne az tuti

2017. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hála az égnek az kéne nekem hogy megnézzék :) engem tegyen boldoggá ne mást ... hát ha ültél már ilyen autóba és vezetted már utána nem azt mondanád hogy full hétköznapi meg gyönyörű és remek felszereltség
2017. máj. 30. 17:44
 20/24 anonim ***** válasza:

ez a kocsi minden csak nem gyönyörű :D


menetteljesítményt meg úgysem tudod kihasználni kivéve ha elmész vele nyílt napra Hungaroringre

2017. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!