Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin/gáz mit takar?

Benzin/gáz mit takar?

Figyelt kérdés
Találtam egy e92-öt ami benzin/gáz üzemű ! Az érdekelne hogy tudnám ugyan úgy használni mint egy benzinest , tehát ez csak egy plusz hogy van benne gáz üzem mód is vagy teljesen más mintha sima benzines lenne ? (előnyei? hátrányai? szerviz költségé több/kevesebb?

2017. máj. 28. 11:22
1 2 3
 21/24 crudy ***** válasza:
De miert relevans h valaki szerint szep vagy nem? A teljesitmeny se arra van h kihasznaljak. Azt hiszem ezt nagyon nem erted
2017. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kinek mi tetszik :) nekem tetszik az hogy neked nem az már magánügy ... teljesítmény meg elég jól jön , mert pl a jelenlegi kocsival előzésbe bele se merek kezdeni ezzel már pl bele mernék , hidd el jól jön az ha van benne pár paci ...
2017. máj. 31. 12:38
 23/24 A kérdező kommentje:
utolsónak : Szerintem nem nekem szólt de nyilván az emberek nagy részének elég releváns ,de hát ezt szóra se méltatom gondolom ha nem tetszik egy autó azt te se szívesen veszed meg ? vagy igen ?!
2017. máj. 31. 12:40
 24/24 crudy ***** válasza:
Nem, nem neked szolt. Teljesen ertelmetlen arrol beszelni h egy autot mennyire szep vagy mennyire neznek meg vagy ne vedd meg mert tul eros.
2017. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!