Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorokat ajánltok...

Brinier Turnip kérdése:

Milyen motorokat ajánltok 200. 000Ft alatt? Leginkább terepre és közútra alkalmas motor kellene.

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 21:45
 1/6 anonim válasza:
Yamaha dt 50 mx, ha modern motort szeretnél, esetleg derbi senda és társai
2017. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Derbi Senda nagyon bejön.
2017. máj. 29. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális motor nem jöhet szóba, csak ilyen enduro fos?

Enduro a falusi suttyóknak még talán pálya, de normális embert én még olyanon nem láttam.

2017. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen az a normális motor..?
2017. máj. 30. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez pl az enyém, szerintem elég "normális": https://www.youtube.com/watch?v=W2Z_2h18QgQ :)


Egyébként szard le ki, mit, hogy fikázz. Olyan motort vegyél ami neked tetszik. Te fogsz vele menni, nem más.

DT, Derbi egyébként elég közkedvelt darab, alkatrész is van belőle dögivel, jó áron.

2017. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MarceLL9999 válasza:
Szia! Ajánlanám még a Honda cre 50 vagy a Honda crm 50-t. Ezek is szuper jó motorok. 50-es léttükre eléggé erősek! De amit ki írtál 2 márkát a Derbit és a Yamaha-át akkor inkább a Yamaha az ami arat! Legalább is nállam!
2017. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!