Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltsak oktatót?

Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja vezetek és mégcsak 19 óránál tartok előre ki nyögte az oktató,hogy nem lesz meg a km-em kell venni még órát. Nem is ezzel van a gond az normális,hogy 2 hetente visz vezetni?? Nagyon nehezen ment le ez a 19 is volt olyan 1 órákat vitt és közben 20 perc azzal ment el,hogy vásárolgat,ebédet visz a fiának,adókat vall be stb.. és ezt minden alkalommal el játsza persze az időt azt nem vonja le. Ja és most közölte,hogy az iratai el tüntek kb 3 hét mire tudok menni de az se biztos.Volt hasonló veletek?? Váltsak oktatót?

2017. jún. 1. 22:14
 1/7 anonim válasza:
Hát ha a kilométereket levezetteti veled (580km) akkor ilyen tempoba sose végzel. kb 50 órát kell ahoz vezetned hogy meglegyen a kilómétered. Nekem 23 órám van most 2 hét mulva megyek vizsgazni, április elejen kezdtem vezetni.
2017. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért neked a kilómétert nem kell le vezetned? Csak az órát?
2017. jún. 1. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A kilométer akkor lesz meg, amikor az oktató úgy akarja, hogy meglegyen...

Egy óra 45 perc gyakorlás.

A 30 óra csak a kötelező minimum, amit el kell könyvelni annál is, aki esetleg kevesebbet vezet, de az is gyakori, hogy kell akár 50 óra is, hogy le tudjon vizsgázni a tanuló.

Egyébként tudsz jobb oktatót?

Be lehet ám fürödni az oktató váltással

2017. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, én 1 hónap alatt mindent megcsináltam, 40 órát vezettem majd mentem forgalmi vizsgára és letudtam az egészet egy szép Júliusba.
2017. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyire surgos, hogy meglegyen a jogsi? Ha neked fontos, hogy minel elobb meglegyen es tudsz egy heten akar ketszer is menni vezetni, akkor persze, mindenkepp valts oktatot es keress olyat, aki raer.

En is most csinalok egy jogositast (nem szemelyauto) es az elejen minden szombat/varanap mentem, aztan most a vegere kicsit visszavettem, mert tanulnom kell es nincs idom, igy csak 1x megyek egy heten, de ha az oktatom csak 2hetente erne ra, akkor tutti, hogy keresnek valaki mast.

2017. jún. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sűrgős lenne én bármikor rá érnék igen ettől félek hogy rosszat fogok ki. Itt minden csak a lehúzgálásra megy
2017. jún. 2. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

bemesz a suliba es szolsz hogy uj oktatot akarsz

sot, azt is kerheted, hogy az uj oktato nehany diakjanak, ha nem gond, adjak ki a szamat neked, hogy referenciat kerhess toluk, ne viccelj a te penzedrol van szo

ha a szamot nem adjak ki ilyen-olyan urugy miatt, akkor kerd meg oket, hogy a te szamodat adjak oda nehany diaknak (akik az uj oktatonal vezetnek) es kuldjenek mar neked egy uzit vagy hivjanak fel, hogy 2 szoban mondjak el, hogy jo e szerintuk az oktato vagy sem


hajam kihullana, ha nekem surgos lenne a jogsi es csak 2hetente lenne ram ideje az oktatonak


en mar regen valtottam volna oktatot, sot, ha a sulinak nincs tobb oktatoja, vagy mindegyik ilyen le$zarom-viszekkajatafiamnak-adobevallastcsinalok 2 hetente ember lenne, akkor meg iskolat is siman valtanek!


igaz hogy nekem vagy 20 eve van jogsim, de emlekszem amikor tanultam, egyszer fordult elo, hogy az oktato elvitt valami csaladi hazhoz, kiszallt, odament az ablakhoz, es az ott kihajolo csajszival puszilkodott meg fecsegett jo 10 percet. Mikor visszault a kocsiba, mondtam neki, hogy akkor most ezt a 10 percet extraban levezetjuk az ora vegen, ugye? Kikerekedett a szeme, de levezettuk es soha tobbet nem ment semmi szemelyes ugyet intezni velem! Vazzeg, nem azert fizetek, hogy o az en idomben csajozzon!!

2017. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!