Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálja annyira mindenki...

Miért utálja annyira mindenki az amcsi kocsikat?

Figyelt kérdés

Én valahogy anno belekeveredtem, nem is tudom már hogy volt. Nem örököltem, nem tették a fenekem alá, stb.

De az összes rokontól és ismerőstől csak a bántó és lekezelő hozzászólásokat kapom.


De miért?


Ők vettek egy X autót vagy nem, én vettem egy Y autót és ennyi.


Én ugye többet költök csak a kocsira, meg van olyan alkatrész ami után heteket-hónapokat kell várnom, de ez az én gondom és bajom.


Senkinek nem lesz ettől rosszabb, vagy bármi.

Én senkire nem erőltetek és kényszerítek ilyet, mindenki maga döntse el, hogy mit akar.


Én sem cikizem, bántom azt akinek X vagy Y vagy Z márkájú kocsija van.


Aki nem akar ilyen autó venni az ne vegyen és ennyi.


2017. jún. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem utálom őket de nem is vennék esetleg csak teslát,F150 Raptort
2017. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nincs igazad.

Nem utálja mindenki, például én sem.

Furcsán nézek arra aki amcsi kocsit vesz, mert nagyon nem praktikus idehaza, de valamilyen szinten tisztelem is ezért.

2017. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem utálatról van szó, egyszerűen csak arról, hogy nálunk nem praktikus az amerikai autó.

Az okot le is írtad: olykor heteket, hónapokat kell várni az alkatrészre.

Sokaknak kimondottan tatszenek az amerikai autók, de csak nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, illetve nem rizikónak azzal, hogy esetleg heteken keresztül ne tudják használni, egy cserére szoruló alkatrész miatt

2017. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki az a mindenki? Szomszéd néni azt se tudja, hogy melyik autó honnan származik, nemhogy utálni, mert amcsi. :D
2017. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy motor 0 teljesítmény? Ez a régi amcsi kocsikra volt jellemző. meg a kanyarogba se a legjobbak

Én nekem amúgy tetszenek főleg a régiek meg a v8-v10-v12-nek elég jó hangjuk van

A 6 meg 4 henger meg nem illik egy amerikai autóba

2017. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
LE-ben lehet kevésnek néztek ki, de mellettük ott volt egy hegynyi nyomaték is...
2017. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!