Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ennyi aljas korrupt...

Miért van ennyi aljas korrupt autókereskedő?

Figyelt kérdés
Elvittem egy autót elővizsgára (friss 2 éves műszakival) csak próbaképpen, és megbukott 3 ponton is. De persze a kereskedőnek átment tökéletesen és megkapta rá a 2 évet.
2017. jún. 12. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szeretnének minél többet keresni.
2017. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most ez az elővizsgálat is nagyon relatív.
2017. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon egyszerű - a mai legalja társadalomban ez számít értéknek. A felsővezetők mit csinálnak egész nap? Hazudoznak, két kézzel lopnak, a levegőt se veszik, azt is lopják, a korrupció, nyerészkedés, megvesztegetés, csalás lett az ország természetes állapota. Ha a kereskedők látják, ebből milyen jól meg lehet élni, persze, hogy ők is ezt csinálják. A jelenlegi mosléktársadalom új értékrendje szerint az aljasság, törtetés, közéleti züllés, korrupció lett az erény, a tisztelet alapja, a követendő példa. Legyél minél gátlástalanabb, minél nagyobb haszonleső, kövess el minél nagyobb görénységet mások rovására, így szerezhetsz tiszteletet és megbecsülést, a határ a csillagos ég. És mint mindig, ennek is az a 2 millió szerencsétlen értékteremtő kisember issza meg a levét, aki nem segíthet magán törvénytelen eszközökkel.

Ráférne az emberiségre már egy apokalipszis. Vagy úgy három egymás után.

2017. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hármas ráférne már !
2017. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kintről behozott autókat előszeretettel FRISS MŰSZAKIVAL adják, amit ők intéznek. Az országban több olyan HIVATALOS műszakiztató állomás van, ahol feketén műszakiztatnak (pl. Szombathely, Budapest), az autó nem is kell hozzá, lehet akár darabokban is. Ez 35 ezrébe kerül az autókereskedőnek, amit majd beleszámol neked a költségekbe.


Jobb, ha a friss műszakis autót átnézeted egy megbízható szervizben, az a biztos. Nem szabad mindent elhinni, amit mondanak és állítanak!

2017. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Részleteznéd mi volt az a 3 pont?


Mikor vettem az autómat a nepper úgy intézett friss műszakit rá, hogy kilógott két gumiból is az acélszál. Fék se nagyon volt rajta, vason fogtak a betétek, de én tudtam mit veszek, mert előtte kipróbáltam.


A műszaki vizsga amúgy is csak egy dolog. Két év alatt (új autónál 4 év) bármi történhet, nem beszélve a sok tuning verdáról amit két évente visszaalakítanak.

2017. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert le akarják húzni az embert. Kocsit akarsz venni, megérzik a pénz szagot és beindul az ösztön bennük hogy minél többet kicsaljanak belőled. A legtöbb kereskedőtől játékautót sem vennék. Behozzák külföldről a papír nélküli leselejtezett bontószökevényeket, kikozmetikázzák aztán eladják hamis papírokkal te meg 2 év múlva szopsz a műszakin hogy át van hegesztve az alvázszám meg nem stimmelnek a papírok. Persze vannak kivételek akik rendesek és nem akarnak átvágni de ritkák mint a fehér holló. Persze mi vásárlók sem vagyunk külömbek mivel a legtöbb ember 1,5 millió alatt akar venni 3 éves hibátlan max 50ezret futott fullos prémium autót. Ha 150 ezernél több van benne akkor meg se nézik, nem csoda hogy tekergetik vissza az órákat és átvágják az embert.
2017. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!