Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó kérdések?

Automata váltó kérdések?

Figyelt kérdés

Sosem vezettem.

De haverom hugának eltört a lába,így elkéne vinnem a kocsit neki ,90 km...

Aztán hát...

Amikor megálltok pl : lámpához D-ben hagyjátok?vagy kiveszitek N-be?


2017. jún. 16. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
nagy bajok vannak ott, ahol a 21 wattos izzótól kiég vkinek a szeme
2017. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

okostojás de sumáhernek hiszed magad?


mégis minek kéne bal lábbal fékezni?


te egyszerre fékezel és nyomod a gázt is, hogy nyerj 3 tizedmásodpercet a piacra menet?


nem kéne ilyen hülyeségeket írni, mert ha vki izomból nyomta eddig bal lábbal a kuplungot, akkor bizony csúnyán megfejelheti a kormányt, ha rálép a fékre

2017. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

# 11- es versenyző:


A ködzáró fény vakít, h indokolatlanul felkapcsolja a paraszt? Akkor a féklámpa izzó ugyanezt teszi. Csak ott még meg van spékelve egy pótféklámpával is.

Minek okoskodsz, ha van mit tanulnod?

2017. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

#12


Nem írtam hogy bal lábbal kell fékezni de nekem így tűnik ésszerűbbnek.Például ha hirtelen kell fékezni akkor előnyösebb bal lábbal fékezni meg egyébként is nem látom értelmét annak hogy jobb lábbal fékezzen az ember amikor ott van szabadon a bal is.Én ösztönösen a ballal fékezek automatánál,így értelemszerű


"nem kéne ilyen hülyeségeket írni, mert ha vki izomból nyomta eddig bal lábbal a kuplungot, akkor bizony csúnyán megfejelheti a kormányt, ha rálép a fékre"


Ha valaki ilyen hülye hogy úgy használja a féket mintha kuplung lenne az nem az én hibám.Természetesen retardáltaknak ajánlott ha jobb lábbal fékeznek automatánál is mert úgy látom feladja a leckét nekik ha utána manuálisba ülnek át :D

2017. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
13-as, menj szemészetre, ha téged vakít
2017. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#10 Ha kiveszed N-be ugyan úgy nyomnod kell a féket hogy ne guruljon el az autó ha nem pontosan síkban van az autó, akkor már mindegy hogy D-ben nyomod a féket vagy N-ben. P-be azért érdemes rakni a váltót, mert reteszeli magát, tehát nem kell nyomod a féket ha állsz. Igaz nincs túlzott tapasztalatom automata váltós autóval, de nálam a logika ezt diktálja. Illetve ha egy lassúbb váltót van akkor zöldnél mire N-ből sebességbe rakja addig pesten ledudálják a fejedet hogy miért nem mész.
2017. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor kívánom neked kedves nyomi 13- as, h sokszor menjenek előtted ködzárófénnyel és álljanak előtted pl sorompónál 10 percig féken taposva, h megtudd, milyen is, mikor vakítja a szemed a fény.

Az ilyen barmokat csapnám nyakon egy döglött hallal, mint te vagy, mert azt hiszitek ez nem zavarja a mögöttetek állót, vagy csak simán leszarjátok, h kiégetitek szerencsételn retináját, mert ennyi eszetek sincs.

2017. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
tipikus lúzer hozzászólás :)
2017. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a te hozzáállásod az...
2017. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#16


Lehet ez azért van mert nem a hegyekben lakom de nálam ritkán kell P-be tenni a váltót mert itt többnyire sík utak vannak.Vezettem már lassúbb váltós automatát is,ott bőven elég ha a sárgánál D-be rakja a sebességet az illető és zöldnél már indul is.Van aki zöldnél indítja be a kocsiját,azoknak joggal dudálják le a fejét

2017. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!