Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasoltok egy...

Milyen autót javasoltok egy fiatal felnőtt férfinek?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok.

Jogsim már közel 4 éve megvan.

Eddig nem volt autóm.

Régi vágyam egy Nissan X-trail, Peugeot 3008suv.

De ezek 7 millió környéke.


Alapvetően vagy ilyen dzsip autót, vagy valami sportos "ferdehátú" autót szeretnék, nem szeretem az ilyen hosszú, limuzin szerű autókat.

Ami fontos:

10 évnél ne legyen idősebb

klíma

maximum 2 millió 100 ezer forint

jól nézzen ki

Mit ajánlatok?


2017. jún. 24. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Neked semmit. Max. Trabantot.
2017. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1: Most miért? Végre valaki nem 200-ért akar bmw-t.
2017. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsi a fütyi, mi?
2017. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt ami tetszik neked
2017. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért ne vennék autót? :O
2017. jún. 24. 17:51
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy TI MIT AJÁNLATOK? :)
2017. jún. 24. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ezeknek a SUV-oknak mennyit zuhan az értéke 8-10 éves korára. De ha csak ez a 2 millió a keret, nem lennék meglepve, ha ennyiért csak romokat adnának.

Ennyiért inkább valami Astra, Focus fronton nézelődni, ami nem az alapmotorral szerelt és minél fiatalabb, jobb állapotú, jobban felszerelt legyen.

Vagy ha nem létszükséglet most azonnal a kocsi, akkor gyűjtenék még arra az áhított SUV-ra.

2017. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom ha kijon ennyibol, de en mindenkepp egy Mitsubishi Lanceren gondolkodnek. Ha mindenkepp SUV mellett dontenel, akkor ebbol mar lehet talalni Nissan Qashqaiokat vagy Dacia Dustereket, de vigyazni kell, mert a kinalat legaljan vagyunk.
2017. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd női módon veszel autót, jól nézzen ki. A kinézetre mit ajanljunk ? Mit irjon egy értelmes válaszoló neked ? Olyan autókat nézel és tetszik amit normalis ember 100* meggondolna, és kényszerből vesz. Ha nagyon kell ilyen női terepjáró akkor én a kia-nal nezelodnek mert keveset akarnék szívni vele, de alapvetően ilyen előszoba szekrényt az vesz akinek valami spéci igénye van ra.

A sportos ferdehátú meg megint nem tudjuk mit takar, mert az nem női terepjáró így nem áll össze a kép. Válassz autót ami tetszik és tán kapsz iránymutatást melyik azok közül a kisebb szívás.

2017. jún. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért volna női autó?

Én nekem a munkámból kifolyólag nem a teljesítmény a fontos hanem a kinézet.

2017. jún. 25. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!