Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van jövője egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazából, de én nem vágyok olyan személyre akivel kapcsolatban legyek meg szexelni sem vágyok - úgy értve hogy így minden áron csak a szex mint egyeseknél - lehet még aszex is vagyok, na de mindegy. Az a lényeg hogy csak összebújni szeretnék egy ideális fiúval, és összekarolva aludni, smárolni, megfogni egymásnak és úgy álomba merülni, de én nem vágyom ennél többre és hogy csak ezt velem csinálná, ilyen létezhet 19éves fiúcska vagyok egyébként. :D

2017. jún. 18. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ramirhatsz esetleg.
2017. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem párom aszexuális. Jó, néha azért van szex, igaz nem anális hanem egy elég szokatlan, nem hagyományos mód. Na de nem ez a lényeg :D

Azt is csináljuk amit így le is írtál.

2,5 éve vagyunk együtt lassan

26f


Szóval igen létezik.

2017. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
"Fiúcska"?? 19 évesen már legalább fiúnak nevezd magad szerintem...csak nekem fura ha valaki fiúcskának nevezi magát 19 évesen ....Olyan életképtelenséget sugároz...Amugy van jövője egy ilyen kapcsolatnak, persze nehezebb dolgod van, hisz a legtöbb pasinak nagyon fontos a szex IS! De van esély;)
2017. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: pontosan mit takar az, hogy szokatlan, nem

hagyományos módon? Ígérem, nem fogok ítélkezni (amúgy sem szokásom), de megöl a kíváncsiság. :)

2017. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Privátban leírom annak aki kíváncsi rá, hogy hogyan :) itt nem szeretném
2017. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Életképtelen vagyok :]
2017. jún. 19. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet persze, azért nem mindenki szexmániás melegek közt sem :) Sokszor én is többre értékelnék egy ilyen meghitt együttlétet!
2017. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok smárolás ,simizgetés ,19 éves fiu vagyok beszélgethetünk
2017. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!