Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fellebbezési lehetőség van,...

Fellebbezési lehetőség van, szerintetek itt a büntetés ellen?

Figyelt kérdés

Lakotton kívül csorogtam 90-95 körül (94 a képen) ,és van egy 60-as tábla amit nem lehetett látni,mert kivolt dőlve,sőt visszamentem : ott a tábla kidőlve bent a 60-as karika része az árokban lévő sárban ,és már bokor nőtt köré...

Tehát valszeg nem 2 perccel előtte dőlt ki.

Mert a rossz minőségű enyhe kanyar miatt volt 60...

45 ezret azért mert az illetékes szerv nem törődik vele ,hogy orvosolja...

Mert én átutazóban voltam és az életben nem mentem arra...


2017. jún. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kell fotózni a helyszínt, ha meg tudod cáfolni, hogy esélytelen volt meglátni a táblát, akkor szerencséd lehet. De sajnos mint tudjuk, a szervek a pénzre hajtanak....
2017. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így azért elég hihetetlen. A traffizóknak amikor egy helyszínre kitelepülnek, a mérés megkezdése előtt felvételt kell készíteniük az adott útszakaszról, amelyen jól láthatónak kell lennie az esetleges forgalom-szabályozó jelzéseknek.
2017. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, hogy ez így nem kóser, mivel minden trafizás azzal kezdődik, hogy a szerv dokumentálja a közlekedési táblákat / jelzéseket, amivel bizonyítja, hogy ahol áll ott milyen sebesség vagy egyéb korlátozás van érvényben.
2017. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-3:


Akár ez lehet a menekülési út, hiszen a felvételen rajta vannak a GPS koordináták, tehát ha másik táblát fotóztak, akkor lebuknak!


Kérdező: A határozat számával és a rendszámmal a kozigbirsag.police.hu oldalon meg tudod nézni a képeket. Ott kell lennie a felvételnek a tábláról dátummal GPS koordinátákkal. A gyorshajtás képein is rajta az idő és a koordináták. Vesd össze a kettőt és hátha nyersz.

2017. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!