Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 53 kilóval van értelme nagy...

53 kilóval van értelme nagy motorra (A korlátlan) letennem a jogsit és vennem egy sportmotort vagy felejtsem el az egész történetet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég pehelysúlyú vagyok, amin nem tudok változtatni, de látatlanban is érdekelnek a sportmotorok és az álmom, hogy egyszer az országúton száguldjak egy komolyabb Yamaha-val, ezért is kérdezem, hogy ezzel a súllyal lehet-e normálisan közlekedni mondjuk akár egy 1000-es géppel is. A Moto GP-s Dani Pedrosa sem egy nagy darab ürge, de gondolom az a közeg megint más tészta (önámítás off :P ). B jogsim van és nyáron leszek 24. Ja és 170 vagyok, ha ez számítana valamit egy motornál. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. jún. 26. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Helló! 48 kiló voltam amikor letettem az A korlátlant. Nem sokkal később 800as majd 1400-as Intruderrel nyomtam. Nem hiszem hogy a motor irányítását negatívan befolyásolná a súlyod. Most 74 kiló vagyok nem érzem úgy hogy ettől jobban menne a motorozás.
2017. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Országúton ne száguldozz. Legyen eszed, és menjél pályára... én is imádok száguldozni, de csak pályán!!! Orszàgúton soha!!! Amugy nekem egy 500-as Honda NSR-em van, 52 kg vagyok, de simán felállítom egyedül
2017. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A motor felállításának megvan a technikája, amit ha tud az ember gyenge fizikummal is kivitelezhető. Nekem menetkészen 230kilós motorom van, 26 vagyok 175 centi 75kg, már kétszer is elfektettem, de egy pillanat alatt fel lehet kapni, ha nem szorulsz alá. Nyugodtan kezdj neki a jogsinak. Pár dologról azért jó ha tudsz. A motorokat általában alábecsülik, ezért jobb ha mászod a ranglétrát, mert elsőre egy 250-500cc motoron is félni fogsz. Úgyhogy csak óvatosan a száguldozni akarással, gyorsan menni egyszerű, megállni, kanyarodni már nem annyira. Sok sikert!
2017. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!