Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő héten szerdán lesz a...

Jövő héten szerdán lesz a forgalmi vizsgám, nagyon ideges vagyok. Van valakinek efféle stresszre valami tuti tippje, hogy tudnám legyőzni, a vizsgadrukkot? Már aludni sem tudok☹

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
1 doboz altató.
2017. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szolj szülőknek menjetek ki egy parkolóba vezess egy kicsit gyakorold elindulás ,tolatás , parkolás gondold át elméletbe hogy ott mit fogsz csinalni a kezdésnél , és ne kapkodj csak higgadtan hisz tudod, meglessz az nem kell aggódj miatta ;)
2017. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Èn akkor nyugodtan meg mikor beültem a kocsiba. Elötte rettenetesen ideges volta. Kb ajulas közeleben..úgy erdemes felfogni h az eleted nem mulik rajta ha nem sikerült ujraprobalod. Tudom.milyen :(.
2017. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát ötletem nincsen. :(

Nekem hétfőn volt a 2., mázlista voltam és persze ügyesebb is, jobban odafigyeltem.

Jóindulatú vizsgabiztos volt, ha akart, meg tudott volna buktatni, bár hangsúlyoznom kell, hogy durva hibám nem volt!


Múlt héten már hétfőn irtó ideges voltam, hányingerem volt egész héten, alig bírtam enni (amire rátett egy lapáttal a meleg is).



Sok sikert!

Figyeld a zebráknál a gyalogosok mozgását, szándékát, a lámpáknál a sárgát; ha már rég zöld, számíts rá, hogy válthat, mire odaérsz. Jobbkezes utcákra figyelj.

Nem tudom, hol vizsgázol, ha Pest/Vas Gereben utca, akkor a József Attila Lakótelepen az utcának NEM tűnő mégis jobbkezes utcákra figyelj; ha a semmi közepén tábla van, pl megismétlik az egyirányú utcát, akkor lehet, hogy bújik ott egy pici utca.


Hajrá!

2017. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,gratulálok!Baján vizsgázom,hát már nekem is napok óta hányingerem van,és ez a meleg csak ront a helyzeten,pl.ha dél körül vezetek,van olyan,hogy nem látom a km órát,és pont ez időtájt vizsgázom.Igazából a parkolástól félek,mert nem olyan régóta gyakoroljuk,sajnos...nem tudom miért?Pedig 2-órákat vezetek,sokszor csak kőrözünk-és kőrözünk.És tökre lefáraszt a koncentrálás,a melegbe..persze a klíma csak dísz.A végére meg jönnek a hibák.
2017. jún. 30. 14:45
 6/8 A kérdező kommentje:
A km -órát a nap miatt nem látom...pont abba a szögbe éri a nap☹
2017. jún. 30. 14:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki erre jár....a citromfű tea velem csodát tett,megnyugodtam tőle,este ittam belőle,utána jót aludtam tőle,és a vizsga előtt is ittam...és túl vagyok egy sikeres vizsgán,egy hibával.
2017. júl. 5. 20:47
 8/8 rans válasza:
100%
Én ma vizsgáztam le, hát mit ne mondjak, ekkora vizsgadrukkot még életemben nem éreztem. Voltak is hibáim, egyáltalán nem lepődtem volna meg, ha nem sikerül. Próbáltam magam nyugtatni, de egyszerűen nem tudtam leküzdeni ezt az egészet. És a legnagyobb meglepetés az volt, amikor meghallottam, hogy sikeres a vizsgám. Köpni-nyelni nem tudtam, leizzadva, remegő kezekkel írtam alá a papírt, majd szálltam ki az autóból. Itthon meg sírva röhögtem, hogy sikerült. :D Ebből az egészből csak annyit szerettem volna, hogy ha lesz is benned feszültség, még így is meg lehet csinálni. Igaz, sok múlik a vizsgabiztoson is szerintem, mert tényleg úgy gondoltam, ha megbuktat most ezzel a teljesítménnyel, ( jobban vezetek mint amit sikerült összehoznom a vizsgán) egy rossz szavam sem lehet. Mégis úgy ítélte meg, hogy átmenjek. Úgyhogy hajrá, túl lehet rajta lenni. :)
2017. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!