Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan miért vesznek prémiumaut...

Sokan miért vesznek prémiumautót, hogyha alig bírják fenntartani?

Figyelt kérdés

Nekem is tetszenek a BMW-k,Mercik viszont drágállom a fenntartását és nem az adókról,tankolásról beszélek,hanem a szervizköltségekről.


Az ilyen autóknak nagyon magas tud lenni a szervizdíja, továbbá, bonyolultabbak, mint a tömegmárkák modelljei.

A családban nem egy ember volt, aki megvette a fiatal BMW-t (nem tízen,húszon éves kacatokat) és aprónak tűnő elektronikai hibák miatt fizette a negyedmilliókat.

Nem beszélve arról,hogy azon az áron, amiért a használt Bömbit megvette, szinte egy új Avensist vagy Passatot vehetett volna.

A kocsi még megvan neki, de sokat panaszkodik rá, erősen gondolkodik az eladásán, pedig fanatikus BMW rajongó.



Én egy 2014-es Mazda 6-ost tartok,megvagyok vele elégedve.Nincs vele sok gond és fenntartható.

Presztízsben nem ér fel egy BMW-hez, de nem is akarok többnek tűnni, mint ami vagyok.



2017. júl. 1. 09:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A magyar emberek nagy többsége a külsőségekből ítél. Lehetsz te akármilyen tudós, orvos, szakember, ha egy tizenéves Corollát tartasz, semmibe vesznek, lenéznek. Ezek a népek bárkinek a tenyeréből esznek, aki egy ugyanannyi idős BMV-vel, Audival,Mercivel közlekedik. Így hát a sok rabszolga, aki még az anyjával lakik, azelső alkalommal megveszi ezeket a pénztemetőket, amikkel a németek már körbefurikázták Európát vagy kétszer.

Nálunk az ember értékmérője a "Vitte valamire" mantra, a tanáron, orvoson, ápolón csak röhögnek a háta mögött, néha persze szembe is.Olyan is ez a társadalom, rendszeresen kerülget a hányinger, amikor az utcára kell mennem, vagy ilyen emberekkel kerülök kapcsolatba a munkám során.

2017. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, idáig 2-3 ezrekért tankolni csak BMW-st láttam, még a Suzukikba is 5 ezrekért raknak. Mellette meg benézel a műszerfalra, világít 2-3 kontroll lámpa. Annyira röhejesek.. :D

Nekem egy 500 ezres autóm van, de köhint egyet és kapja az új alkatrészt, 4 év alatt pedig szinte minden alkalommal tele lett tankolva.

Hozzáteszem én is járhatnék E60-as BMW-vel de nem veszek, mert egyrészt gusztustalan autó, másrészt hulladék az egész. Az új BMW-knél többet egyik márkára se kell költeni.

2017. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

"Jó kérdés, idáig 2-3 ezrekért tankolni csak BMW-st láttam, még a Suzukikba is 5 ezrekért raknak. Mellette meg benézel a műszerfalra, világít 2-3 kontroll lámpa. Annyira röhejesek.. :D"


Na, a másik fasság. Lassan oda jutok, hogy a neten nincs már értelme autós topikokat olvasni, mert csak az ilyen marhaságokat látom és olvasom.

2017. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez nem marhaság, nap, mint nap látom. Sokat autózok, így heti szinten legalább 1-2x tankolok kúton.
2017. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nezem a kommenteket es az amit vartam... vicces. Ez olyan mint az ios meg az android harc. Van akinek fontos hogy megbizhato op rendszer fusson valaki meg egyszeru olcso erintost akar. Van akinek eleg egy kis swift a varosban rodeozni van aki meg hosszabb utakra tervez es kenyelmes autot akar. Ki mondta hogy csak a bmw meg merci lehet premium auto? En a sajat 406 os peugeot boruleses v6 os automat is annak tartom kenyelmes es ha hosszabb utat teszek meg vele nem fog fajni mindenem benne mint pl egy fapados swiftben. Termeszetesen nem nezem le azt is mert nincs ra okom azok is jo autok csak minden auto masra jo. Varosba bevasarolni meg futkosni ossze vissza biztoaan kis olcso autot valasztanek hisz azokkal is lehet menozni. 99es 3as mazda ugy lesprintelte az a6os audit hogy csak pislogtam. Persze csak rovid tavon de ez is egyfajta menozes :) mindenkinek masra kell az auto en is bmws voltam de nem a nev miatt es nem is a nagyzas meg a presztizs miatt hanem mert egyszeruen tetszettek. Most inkabb az audik tetszenek de az en "pözsóm"-mal tokeletesen elvagyok minek csereljem le?
2017. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezek az új BMW, Merci , Audik 99%-a céges autó, vagy akinek van pénze megvenni ezeket azok úgyis 3-4éven belül le fogják cserélni.


Egy új Mazda6 nál egy 3-as BMW csak egy pár misivel drágább, ha az egyikre van pénze akkor majdhogy nem a másikra is akad.

2017. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy hívom; cifra nyomor.
2017. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 walk w1th mee ***** válasza:
:D nekem egy 17 éves 3as béemvém van na és akkor?:D igen fent tudom tartani,nem okoz gondot hálisten egy nagyobb szerviz számla kifizetése,nem azért vettem mert "bmw" hanem mert tetszik a hátsókerékhajtás,és az az egyfajta egyszerüség és kényelem,és igen,nekem az auto a bmwnél kezdődik és ott is fejeződik be,ezt szeretem,ennyi.ez butaság hogy 3-4 ezeré tankolunk legalábbis errefele,és azért vettem mert hosszabb utakat járok vele,szeretem,jól megy,nem 316! 20d +soft az nekem elég utazni,jövőben meg veszek egy e36 328at randarilózni és 2ezeré tankolni:D
2017. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Pedig aki igazán BMW-s az azt vallja, hogy a BMW 6hengernél kezdődik és itt is végződik.
2017. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#2-3. válaszoló vagyok : köszönöm annak a béjemfé merdzsó és tolószékmárkás óudi tulajnak a lepontozást ,jó buszozást és spórolást :D (nyugi lefog menni az üzemanyag ár,és ismét tudjátok használni,igaz addigra ismét előkerül a bérlet ,mert valami elment ,és 5 havi fizutok a javítás :D )
2017. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!