Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Angliában motor jogosítvány?

Angliában motor jogosítvány?

Figyelt kérdés

Már teljesen összezavarodtam annyi információt olvastam erről a dologról. Valaki felvilágosítana kérem?

Motorra szeretnék jogosítványt csinálni, itt hogy működnek ezek? Mi ez a CBT? Mire jó? Mikor kell kitenni az L betűt? CBT nélkül nem kezdhetem el a nagy motor jogosítványt? Jelenleg 24 vagyok, szeretnék vizsgázni nagymotorra de nem tudom hogy működnek itt a dolgok. Olvastam hogy a CBT vizsga 125ccm-ig ad lehetőséget vezetni motort 11kw-ig. (2 éve van B kat. jogosítványom). Szval elöször CBT kell aztán mehetek? Vagy ha megvan CBT és kirakom mondjuk egy 35kw-os motorra az L betűt akkor vezethetek, mert közben már csinálom a jogosítványt?



2017. júl. 2. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

CBT: Compulsory Basic Training

Tehát kötelező :)

Mindenképpen cbt-kell csinálj előbb utána lédús DAS, direct access nagymotorra.

2017. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!