Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy használjátok a kuplungot?

Ti hogy használjátok a kuplungot?

Figyelt kérdés
A sarkatok a padlón van vagy nem?
2017. júl. 8. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kuplung használatakor LEVEGŐBEN van a láb, NINCS MEGTÁMASZTVA! Valamit egyketten nagyon rosszul értelmeztek.... Nem is lehet úgy kuplungolni, hogy a sarkad lent van, sokkal hosszabb a kuplung útja, mint ameddig a lábadat tudod mozgatni.
2017. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, amit a # 9-ben leírtam.

Közben megfigyeltem, hogy a gyakorlatban hogy csinálom. Pont úgy ahogy leíertam.

Tehát a kérdésre a válasz: is-is.

Teljesen benyomott kuplungnál a sarkam a padlón van. Aztán ahogy engedem fel, egy idő után muszáj a saroknak is felemelkednie, még az én 46-os lábamnál is.

2017. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Na, ma én is megnéztem. Hát, én bizony a bal lábam a padlón tartom, amikor nem kell kuplungolni. Ha kell, akkor pedig simán csak rálépek a pedálra, benyomom, felengedem. Sarkam nincs a padlón.
2017. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok és én is kipróbáltam.

Nekem valahogy úgy van, hogy kb. a fogáspontig a padlón van a sarkam, majd utána valóban felemelkedik és amikor teljesen lenyomtam a pedált, akkor ismét a padlón van a sarkam, csak akkor már "máshogy" áll a lábfejem.


Szóval elnézést mindenkitől a félrevezető válaszért.

(Nem tudom, hogy számít-e, de 47-es lábam van)

2017. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet autótípustól is függ, nem?

Milyen helyzetben van a pedál a padlóhoz képest, mennyire megy be, stb.

2017. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!