Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra h gtc 1.6 benzin...

Opel Astra h gtc 1.6 benzin 2006/2007?

Figyelt kérdés

Velemenyt illetve tapasztalatokra lennek kivancsi a fent megnevezett Opellel kapcsolatban... mik a tilus hibai illetve milyen motorral erdemes venni ezt a tipust. Csak benzines johet szoba!

Koszonom a valaszokat.:-)


2017. júl. 9. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

ha elég az 1.6, akkor inkább 2007est vegyél, azokban az erősebb 115 lóerős van, bár talán egy kicsit jobb lenne az 1.8-as. dinamikai tapasztalataim nincsenek, nekem twintop-om van, ami majdnem másfél tonnás, és ott beláttam, hogy a 115 lovas 1.6 kevés lett, de gtc nyilván könnyebb 300 kg-val.


típushibák az összes ekörüli évjáratú h astránál az első felfüggesztésnél befolyik a víz, és a toronyszilent/toronycsapágy szépen elrohad. nem nagy tétel, illetve utána ha a gyári műanyagkupakokat gumira cseréljük, akkor fentről már nem folyik be.


termosztát szokta nagyon gyakran feladni, szóval tesztnél a vízhőfokot érdemes ellenőrizni.


több hirtelen nem jut eszembe, nekem idáig ennyi bajom volt a sajátommal, ami úgymond általános h astrák esetén.

2017. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!