Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó legyen a harmadik?

Milyen autó legyen a harmadik?

Figyelt kérdés

Van a családban egy 5-ös Golf meg egy Skoda Octavia sedan (2014-es új,króm emlémás)

Viszont kellene.még egy.

Nekem igazából a nagyobb sedanok jobban tetszenek,mint a kis csapott hátúak.

Aztán ilyenkor bennem egy zavaró dolog,hogy a nagyobb sedan nem lesz kihasználva és csak fizetve lesz egy nagy kocsi! Egyedül ez tart vissza.

Sokáig az volt a főszempont,hogy újabb legyen max 5 éves.

Sokan úgy vesznek autót az utóbbi időben,hogy inkább egy 10 éves prémium,mint egy újabb átlag márka.


Már a Skoda Octavia is van olyan mint egy Audi a4 ha méretben nem is,de akkor is!

2006-2008-as Audi a6 vagy BMW e60

Esetleg az a4 b8 2008-tól jó válatás lehet? Vagy BMW e90 ( ami helyett e46-öt ajánlanak de az nagy hátralépès lenne)


Még a golf 6-ost nézegettem,de oda jutottam,hogy golf van ne ugyan az legyen a következő.


2017. júl. 16. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez eléggé first world problem.


Neked kell tudnod, hogy mire kell a harmadik autó.

Ha csak boltba szaladgálni, akkor pazarlás egy nagy szedánt venni. Akkor valami kicsi régebbi csapotthátú a jó választás.

Hosszabb utazásra gondolom az octavia van, ha kell még egy utazóautó, akkor vegyél nagy szedánt.

Ha a disco előtt menőzni kell, akkor mindegy mit veszel, csak bmw legyen.

2017. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi amikor bevásároltunk fő szempont volt a városi közlekedése, ezért vettünk 3 kisautót (2-Suzuki egy Mazda) mivel gyakorta megyünk utazgatni ezért vettünk egy Omegát. Most arra gondolhatsz, hogy csórik ilyen tré járgányokat vesznek pfújjj, nade város volt a szempont.


Vegyél Skoda Rapidot.. nem muszáj prémium, tudom státusz szimbólum meg kell, de mi van ha elég egy Rapid?

2017. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a8 sedan az egy jó választás de extraként kérjél rá hátsó ablaktörlőt vagy olyant vegyél amin van mert ha már egy sedan octavian van akkor legyen a többi sedanon is
2017. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb döntsd el, hogy egyáltalán mire kell a harmadik autó. Másrészt azt is döntsd el, hogy elsősorban hol és mire használnád. Ha ezek megvannak, akkor mérlegeld magadban, hogy fenn tudod-e tartani, vagy megér-e neked annyit. Ez alapján dönts. Más autó kell terepre, más autó kell menőzni, más autó kell városba...
2017. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Már a Skoda Octavia is van olyan mint egy Audi a4 ha méretben nem is,de akkor is!"


Motorikusan lehet, hogy ugyan ott vannak, de sose lesz olyan. Az Audi az Audi marad. És itt elsősorban a márka presztízséről beszélek.


Vehetsz új Daciát is, mondván új autó, szép autó, de akkor is Dacia marad. Itt jön be az, hogy egy régebbi prémium márkát veszel inkább, vagy egy új átlagot, ugyan annyi pénzért.

2017. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Presztízsben lehet,hogy nem egyeznek,de az új skodák,wolksvagenek,pl passat vagy mazda 6 ezek már mind audi a6 vagy 5-ös bmwk olcsóbb kivitelben,mert azok semtudnak sokkal többet ezt egy új a6-ban ülve éreztem igazán, csak kívülről érezhető az,hogy az ott egy audi,benne utazva lehetne akár az új skoda és ezt a legújabb a6-ban utazva tudatosítottam magamban,hogy semmivel sem többek..teljesítmény, felszereltség ez mind az új tulajon múlik.. lehet egy audi is felszereltségben skoda.. de lehet egy skoda is felszereltségben audi..

csak lehet,hogy nem fognak 15 milliót egy skodáert kifizetni,de talán egy audiért se 20-at ami egy a6.


Skoda rapidot se akarok kb ugyan az kinézetre,mint az octavia és másik skoda se kell. Egy Wolksvagen egy Skoda és egy másik márka.

Sokat járunk ausztriába,de nem ez alapján lett a skoda véve,hanem tetszés alapján,bár még az is olcsóbb árban és fenntartásban,mint egy audi.

2017. júl. 16. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:

"azok semtudnak sokkal többet"


Egyetértek, de sokan csak a márkát nézik. És tulajdonképp a márkát kell megfizetni ezeknél az autóknál, nem a plusz tudást.

2017. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!