Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megpróbáljam meghirdetni vagy...

Megpróbáljam meghirdetni vagy emiatt már keressek fel roncstelepet?

Figyelt kérdés

Van egy Renault Clio 1.4 autóm, amit szeretnék eladni. Valószínűleg motorcserés lesz már a következő tulajdonosnál (a leszakadt ékszíj megcsavarta a motort /szerelő ilyesmit mondott/), de eddig is használatban volt, nem volt vele probléma. Ebben az esetben mennyiért hirdethetném meg?


Segítséget kérek, nem negatív hozzászólásokat.



2017. júl. 16. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1 éves Cliot el lehet adni 1 milláért.
2017. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 2003-as.
2017. júl. 16. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy elszakadt ekszij semmilyen kart nem tud tenni egy motorban.....max ha nelkule tovabb hajtasz......ugyhogy nem tudom mirol besuzel a szerelod.....
2017. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem elszakadt, hanem leszakadt menet közben, mert ki volt nyúlva és ez tett vmi hibát az autóban. Sajnos én annyira nem értek hozzá, ezért kérek itt segítséget.
2017. júl. 16. 19:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Vezérműszíj. Elírtam.
2017. júl. 16. 19:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Na azert mondom....mondjuk az ugy mindjart mas!
2017. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nyílván lepacsiztak a szelepek a dugattyúkkal...

Nos,itt szinte mindent kell cserélni.

Vagy 150-el olcsóbban adod üzemképtelenül,vagy megcsináltatod.

2017. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Szerelőddel pofoztasd össze úgyhogy ez ne tűnjön fel csak működjön egy ideig aztán add el. Majd valaki szívni fog vele. Mindenki ezt csinálja a használtautókkal. Sajnos ez van. Ha az ember vesz egy használ autót mindig gondolkozik, hogy az előző tulaj miért adja el. Hát általában azért, mert drága a javíttatás.
2017. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Édesapám használja az autót, igaz, nem nagy távon, de nem venni észre, hogy vmi baja lenne, csak a fékcsikorgás hallható. Miután a vezérműszíj leszakadt, elég sokat javítottak rajta és cseréltek benne alkatrészeket.
2017. júl. 16. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
8as! Remélem nem találkozunk az életben te sunyi gerinctelen...
2017. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!