Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megpróbáljam lebeszélni vagy...

Megpróbáljam lebeszélni vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Haverom venni akar magának egy BMW-t.

Ezzel nem is lenne gond, csak annyi a probléma hogy nincs állandó keresete, és 600.000 forintból akar venni vagy egy e46-os vagy egy e39-es BMW-t és milyen menő lesz suli előtt. Ja és 3 hónapos jogsija van.

Mondtam neki hogy ez egy nagy hülyeség és csak szívni fog vele, meg ilyet 1.5 milla alatt nem érdemes nézni sem.

De nem hallgat rám, sőt még mindent leszólok és csak irigykedem hogy ő vehet magának egy bömöst.

Igaz nekem is van autóm (G Astra), de állandó keresetem is, az autóra pedig ami 12 éve megvan még alig lett költve a kötelezőkön kívül.

Tudom hogy nagyot fog koppanni, de nem hisz nekem.


2015. febr. 23. 20:24
 1/6 Vizéli László ***** válasza:
Hagyd had koppanjon. Mindenki a saját kárából tanul, szerencsésebb esetben más kárából. Én hagynám vegye meg aztán szívjon vele.
2015. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igazad van. Én megpróbálnám lebeszélni, de ne erőltesd. Ha ennyire a saját feje után megyen, majd koppan.
2015. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hagynám, hadd tanuljon.


De azért adnék neki egy borítékot, hogy egy év múlva bontsa fel. És csak ennyi lenne benne: Megmondtam.

2015. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos jogsival örültem ha a boltba elmehetek egyedül, nemhogy saját kocsi.
2015. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már elmondtad neki amit kellett. Most ő menő mert vesz egy agyonhasznált bmwt amire hamar rákölti a másik 600 ezret ha iskolába akar járni vele. De akkor napi szinten az iskolától.még nem jut messzebb
2015. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zebra3328 ***** válasza:

Szerintem is hagyd rá a dolgot.

Te legyél nyugodt, hogy megtetted az érdekében amit lehetett, a többit bízd az időre. A haverod számára pedig ez egy hasznos tapasztalat lesz!

(Volt BMW-m, tisztában vagyok a fenntartási költségeivel.)

2015. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!