Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2008 utáni Audi-k csak...

A 2008 utáni Audi-k csak szerintem vesztik el prémium benyomásokat xenom lámpák nélkül?

Figyelt kérdés

Pl a faceliftes A4 B8 halogénnel nem is olyan szép mint a ledes nappali fénnyel.

Csak szerintem van így?



2017. júl. 20. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szerinted.

Pl egy led-mátrix fényszóró azért elég rendes minőségérzetet ad.

2017. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a Balkánon menő a Xenon, meg ezek a hülye nappali menetfények. De még pár évet kell kibírni, aztán normalizálódik a helyzet. Amitől a falnak tudnék rohanni, az a pontokból álló menetfény, ami úgy néz ki, mint ha karácsonyfafüzért ragasztottak volna az autóra.
2017. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nemcsak szerinted, szomszédomnak is egy B8-as A4-ese van, és mikor megvette már évekkel ezelőtt, feltűnt, hogy valami furcsa az autón. Hirtelen nem tudtam mi az, aztán rájöttem, hogy irtó szarul néz ki a sárgásan világító halogénnel a viszonylag modern formavilág. Most nem arról van szó, hogy ettől nem prémium, de nagyon sokat tud rontani az autó megjelenésén. Egy egyszerű DLR ledcsík is rengeteget tud dobni egy autó megjelenésén, bármilyen furcsa is.
2017. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


[link]

[link]


Ez csak a B8 facelift előtti és faceliftes. Szerintem halogén olyan jellegtelenné teszi.

2017. júl. 20. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért elfogadnám, ha hozzámvágnák! :) Mondom ezt úgy hogy évek óta adaptív kanyarkövető bixenonom van.
2017. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!