Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgan megbuktattak...

Forgalmi vizsgan megbuktattak a rokonaimat. Teljesen el vagyok kepedve, pedig azt hittuk alap, hogy atmennek. Tudtak vezetni, megis meghuztak oket. Kenopenzt is ajanlottak. Ez ennyire alap dolog, hogy a vizsgan meghuznak?

Figyelt kérdés

A kenopenzt nem fogadta el egyik biztos sem. Mert ket rokonomnal ket kulon biztos volt, egyik sem volt lefizetheto. Pedig az oktato azt mondta, hogy adjanak 20at, aztan atmennek.

Nem mentek at.

Most miert nem? Megsertodott a biztos a kenopenz miatt?

Vagy tenyleg ez a módi itthon, hogy a vizsgazokat meghuzzak elsore?


2017. júl. 24. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Vicces ez a kenőpénz dolog. Tanuló azt hiszi, majd ad az oktatónak pénzt, és akkor a vizsgabiztos nem húzza meg. Pedig van egy értékelő lap, azon rajta van, hogy mi alapján kapsz hibapontot, és mik az azonnali bukást eredményező hibák. Ez alapján értékel a vizsgabiztos. Át lehet menni elsőre kenőpénz nélkül, sőt nem is kell kenőpénz. Azt az oktató kapja, nem a vizsgáztató. Hiába adsz kenőpénzt, ha nem tudsz vezetni.
2017. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Orulhetnek hogy csak megbuktak. A kenopenz miatt bortonbe is mehettek volna. A kerdesed alapjan rajuk is ferne.
2017. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én átmentem elsőre.
2017. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még meg is dicsért az oktatóm meg a vizsgabiztos is,azt mondták ha mindig így közlekedek soha sem lesz gondom az úton.
2017. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jajj mennyi erkolcs csősz, kihaénnem tipusu emberke gyult itt ossze.

😂😂

2017. júl. 26. 20:20
 16/16 anonim válasza:
100%
Ja, igen az erkölcsök... Csak tudd, hogy aki vezet az felelősséggel tartozik mind magáért,mind mások testi épségéért, vagyontárgyáért, stb. Szóval aki olyan hibákat vét, ami bukást eredményez, az ne is vezessen! A vezetés nem vicc. Felháborítónak tartom, hogy egyeseknél még egyáltalán működik a kenőpénz dolog, azt meg még inkább, hogy a vezetni tanulók fejében ez megfordul! Ez nem egy dolgozat az iskolában, egy rossz döntés súlyos következményekkel járhat! Ez a baj, hogy ma már pénzért mindent meg lehet venni, de sokkal büszkébb az emver egy olyan érdemre, amir saját maga ért el csalás nélkül. Tudom, ma nem ez a trendi...
2017. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!