Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy kb 15-20...

Megéri venni egy kb 15-20 éves Audi TT-t? Mi az a kilométerszám ami még belefér?

Figyelt kérdés
1998-2000-es évjáratokat néztem.
2017. júl. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állapotot kell nézni, nem kilométert. Főleg mivel az csupán egy tájékoztató jellegű adat, a legtöbb esetben úgysem valós
2017. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A műszerfalon kijelzett futásteljesítmény 6 egész helyiértékes, így 999999km az a km szám, ami még belefér.
2017. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D


igen, az állapotát kell nézni, illetve olyat keresni, aminek leinformálható az előélete.

vannak olyanok is, amelyikből ki lett hajtva a lelke is, meg persze olyan is, ami hobbiautóként csak hétvégente jött ki a garázsból, és természetesen mindig időben elvitték a kötelező szervizekre.

mindkettőben lehet 120ezer km is, meg 200 is...mégsem tükröz semmit.

2017. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még újonnan se venném meg . Egyszer ültem benne, de valami borzasztó kényelmetlen , szűk autó. Kicsi nagyon. Az igaz hogy nagyon megy.
2017. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen autónk. Igaz, 2003-as, de az első széria. Erős, mutatós autó. Szigorúan két személyes, nagy darab ember nehezen hajtogatja bele magát. Az üléseket jól le lehet állítani, benne ülni így nem rossz. Az Autó amúgy Golf IV alapú, tehát ha nem quattrot veszel, akkor nem lesznek horror alkatrész árak sem. A motor az egyik legjobb benzines a VW csoportnál, de ha nem vigyáztak rá, eléggé ki lehetnek már purcanva. Ha szépen, csörgés, zörgés nélkül jár a motor és nem füstöl, akkor jó. Csomagtartó meglepően nagy. A Km számhoz nem fűzök semmit, de nyilván minél kevesebb, annál jobb. Csak ugye ellenőrizni kéne, hogy annyi-e ? A miénk 220.000 KM-es. A középső kijelző pixelhibája előjött, plusz figyelj a megbolonduló műszerekre, azok nem jó jelek, vagy jó alku alapok. (üzemanyagszint, vízhőmérő)
2017. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanécsokat. Egyébként 19 vagyok, nem értek tulségosan az autókhoz, tehát mindenképp vinnem kéne valakit aki ért hozzá..
2017. júl. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!