Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy van egy Fiat Puntom 1.2! Elindítom a motornak elég furcsa hangja van a fordulatszám mérő meg sem mozdul, ha igen akkor is csak 0-10 közt folyamatosan mozog! S ha megpróbálok vele elindulni lefullad nincs bennt erő! De valamikor meg semmi baja neki megy kb 3 hete ezt csinálja velem

2017. júl. 26. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt a furcsa hangot hallani kellene, vagy legalább konkrátabban elmesélned, hogy milyen is. És még akkor is nagyon kevés az infó ahhoz, hogy valaki biztosat mondjon látatlanban.

Sőt, 1.2-es motor volt eddig az összes Punto generációból, de gondolom a "FIRE" motor. Súlyos esetben lehet elugrott a vezérlés is akár, de lehet kisebb baj is. Ha elugrott, akkor is megúszhatod egy vezérműszíj cserével, ha 8 szelepes motorról van szó akkor szinte biztosan, ha 16V abban már nem vagyok biztos, de talán ott is. Én - ha más gyanús dolog nem lenne - ennek az ellenőrzésével kezdeném: erőtlen, zajos, hülyeségeket jelenít meg a műszerfalon, szóval valószínűleg nem csak egy biztosíték ment ki.

2017. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pitykejazmin ***** válasza:
Obd ki kellene olvasni a hibát.De szerintem a vezérléssel lesz baj.
2017. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!