Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw, Mercedes, Audi. Ti...

Bmw, Mercedes, Audi. Ti melyik autógyártót szeretitek legjobban és miért?

Figyelt kérdés
Az én kedvencem a Mercedes mivel nagyon szép és elegáns autókat gyárt.

#Audi #BMW #mecedes #márka autó
2017. aug. 1. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A 2-es gyakorlatilag felsorolta az összes közhelyet,meg magyar beidegződést ezekkel az autokkal kapcsolatban"


így van, és igaza is van.

2017. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Órákat tudnák beszélni, a jó és rosz tulajdonságaikról, de megprobálom röviden összefoglalni.


Audi a legfiatalabb a három közül és ezért volt egg kissé "lemaradva". Sem a 80as sem a 90es években nem volt olyan igazán hires autójuk a Quattro-n(amiert Audi hires Lett) és as S2/RS2-n kívül. A Quattro öszkerék meghajtás az a legjobb a három közül. A sport modelleknek egy jó ideig az orruk nehéz volt ezért legtöbször jelen volt az alulkormányozottság.


A BMW eleinte inkább luxus autókat gyártott de aztán az 50es évek végén elfogyott a pénz. Ezért gyártották az Isettát meg a 700as BMWt. A mai BMW talán a 2002 Ti/Turbo val kezdődött. Azóta lett a BMW az a sportos szedán ahogy ma ismerjük. Persze az elso M5ös meg az M3as is közrejátszott. Szerintem nagyon jó autókat gyártanak, habár nem érdemlik meg az istenítest.


Mercedes mindig is a leginnovatív volt a három közül és ezért is nagyon szeretem. A sport verziók mindig is az erőről szoltak. Nem számít, hogy egyáltalán lehet-e használni. Szerintem ez a "vadság" kiegészíti az egyébként "nyugodt" autót.

Egyébként az E30 M3as csak azért létezett, hogy jobb legyen a versenypályán mint a 190E. Habár a 2000es években nem tudom mi történt, mert elég rondák voltak a Mercik a kerek lámpákkal.


Szerintem mindhárom nagyon jó, de ha sorredet kellene állítani akkor szerintem Mercedes,nagyon szorosan utánna BMW, majd Audi lenne.


Talán azért van az "öregeknek" Mercedes-ük mert tényleg jobb mint a többi?

2017. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a részletes választ:) látom érdekelnek az autók
2017. aug. 2. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!