Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány hosszabbításánál...

Jogosítvány hosszabbításánál van jelentősége mikor járt le? Hónapok óta lejárt akár?

Figyelt kérdés

Ha nekem van egy lejárt jogsim amely már januárban lejárt és most megyek az okmányirodába új jogsiért-ban jelentősége hogy a régi hónapok óta lejárt?

Orvosi papír megvan az friss.


2017. aug. 4. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Új szabályzás van, az még mindig mindegy mikor járt le, viszont nem az orvosi kiállítási dátumáig adják, hanem a születésnapodig.

Csodás szitu, főleg amikor júliusig szólna az orvosi, de az ember augusztusban született, így 11 hónapot elveszt az érvényességből.

2017. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha valakinek csak egy évre adnák meg?
2017. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet évek óta lejárt is az a jogsi, őket nem érdekli, csak az, hogy már lejárt.

Én is pont így jártam, 2 éve lejárt jogsit most áprilisban újítottam meg, de a születésnapom májusban van. Így viszont 11 hónapot vesztettem, csak 2026 májusig érvényes.

2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!