Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van kávéfőző a Teslában?

Miért van kávéfőző a Teslában?

Figyelt kérdés
A Tesla Model S, 3 éves autónkban nem olyan régóta, időnként, gyakran akkor is, mikor áll a kocsi, olyan kávéfőző fortyogásra, víz forrásra hasonlító hangot hallunk, a kocsi kijelzője mögül. Mitől lehet ez? Aki nem ismerné ezt az autó típust, ez egy teljesen elektromos jármű, tehát kizártnak tartom, hogy van benne vízhűtés, így nem tudjuk elképzelni, hogy mi lehet az. A motorháztetőt ha felnyitjuk, ugye ott is csomagtartó van, tehát nem onnan jöhet a hang, hanem valahonnan a kijelző mögött, és a csomagtartó előttről, vagyis e között. Mi lehet az? Előre köszönöm a válaszokat! És elnézést a humoros fogalmazásért a kérdésben, ha ez valakit zavarna, csak nem tudtam máshogy megfogalmazni. :D

2017. aug. 9. 12:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: Ha csak egy koppintás lenne, nem menne úgy, ahogy.. :D
2017. aug. 9. 15:06
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg itt kérdezősködnék eme fórumon Tesla tulajként,és nem vinném a legelső szervízpontra-hátha lesz egy 4 milliós javítás...XD
2017. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. válaszoló: Ha nem derül ki, hogy mi ez, el fogom vinni megnézetni Bécsbe, de elég drága már csak az, hogy átnézzék, és nem szívesen dobok ki annyi pénzt, ha nem szükséges.
2017. aug. 9. 15:13
 14/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy te Tesla tulajként szórnád a pénzt, de én éppen azért vagyok Tesla tulaj, mert megbecsülöm a 100 ft-ot is..
2017. aug. 9. 15:16
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok.

Zárt rendszerű a folyadékhűtés, nem szükséges utántölteni.


[link]


A telefonálást meg azért javasoltam, hogy kiderüljön üzemszerű-e a "kávéfőző" hang vagy sem, nehogy feleslegesen menj Bécsbe.

2017. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: Nem is hallottam még ilyenről, érdekes. Köszönöm a válaszod, majd utánajárok, hogy ez lehet-e a baja.
2017. aug. 9. 16:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért, ha Teslád van, akkor nem mehetsz a Tescóba vásárolni? Meg nem internetezhetsz?
2017. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Na mi volt a baja?
2017. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!