Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suliba járni kocsival?

Suliba járni kocsival?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3. közepére lesz meg a jogsim, és mennyire "nadzolás" kocsival járni a suliba?? 1 km-re lakok a sulitól, busz nem megy oda, 20 perc oda sétálni. Citroen Xsara Picassoval járnák mivel ezt kapom apuméktól..

2017. aug. 12. 19:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
1 km 20 percig tart? Annál még a 70 éves nénik is jobbak. Ne járj kocsival, mert akkor még jobban lerobbansz!
2017. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%

1 km-re nem 20 perc sétálni, hanem kb 10. De ilyen távolságra, igen, kicsit az. Én is 500 méterre lakok a sulitól, van robogós jogsim is 4 éve, autós 1 éve, de sose jártam járművel.


Mondjuk többek között azért, mert nekem nagyobb macera lett volna előtolni a robit, a sulinál leparkolni, lekötni, mint kisétálni a kiskapun és kész. Ha neked így kényelmesebb, le tudod parkolni normális helyen, nyugodtan, ne érdekeljen, ki mit mond.

2017. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha 1 km-t 20 percig sétálsz akkor jobban jársz ha elmész orvoshoz. Levagy robbanva és infarktust fogsz kapni.
2017. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

aza kis séta kell


ha rossz idő van, menj kocsival


ha meg vki irigykedik, az legyen az ő baja

2017. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Én is elakadtam ott, hogy 1 km 20 perc :DDD
2017. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi mozgás kell. Úgyis alig mozog a legtöbb ember. Ne lustulj el.
2017. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom csak trollkodásból tetted fel a kérdést...

15 percet lesétálni olyan nagy erőfeszítésedbe telik? Ennyi mozgásba nem fogsz belehalni. Ez kb két buszmegálló. Biciklivel 2-3 perc. Mire az autót beindítod, kiállsz, ha van udvar vagy garázs több idő. Szerencsétlen autónak jó ha 20 fokot melegszik a hűtővize, mire leállítod. Ilyen használatban 20-30 literes fogyasztásosan nyugodtan kalkulálhatsz. A kipufogó folyamatosan korrodálódni fog a bődületes mennyiségű elpárologni nem tudó kondenzvíztől. De a motornak sem jósolok többet ilyen használat mellett néhány tízezer km-nél. És még sorolhatnánk.

Megéri?

2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Emberek :D 1 km azért 20 perc, mert az utvonalaimon olyan lámpák vannak, és kb az egész városba a gyalogosoknak, hogy 3-4 perc mire ZÖLD lesz ..... 10 perc alatt oda érek egyértelmű, ha mindig zöld van... Csak a hülye pirosakkal van a baj, mert nagyon megvárakoztatják a gyalogosokat.. Amúgy, úgy 1 km, hogy füvön fán át, utakat nézve 2 km
2017. aug. 12. 20:15
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
1 km-re autóval? Több idő, míg kiállsz becsukod a kaput és helyet találsz, annyi idő alatt már régen ott vagy. Mellesleg ez többet árt az autónak, mintha csak egy héten egyszer használnád hosszabb távra. Főleg télen!
2017. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
17 évesen nem árt meg 1 km séta. Nevetséges vagy.
2017. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!