Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche 924,922?

Porsche 924,922?

Figyelt kérdés
Hétvégi hobby autónak venném. Régi, de pont ezért szeretném. Az ára is nagyon olcsó. Szerintetek?

2017. aug. 13. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem gyanúsan olcsó, bár az olcsó az relatív. A normálisabb 924-ekért elkérnek 2 millát, a 928,944-ért meg...


Szerintem a nagyon olcsó Porsche hobbyautó az nagyon drága lesz a végére vagy csak állni fog.

2017. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval, vételi árban olcsó.OLCSÓ,gondolod te. Azt is vedd figyelembe,hogy mennyi marad a felújítására.Az alkatrészek,ezekhez arany árban vannak és van ami csak bontásból,csak más országból beszerezhető a neten keresztül.

Azért olcsó,mert az eladók és a gyűjtők is tisztában vannak a tényekkel.Te viszont nem.Itt te olyanba is beleugorhatsz,hogy a gatyád is rámegy,de az autó mág mindég a tyúkólként van használva,mert elfogyott a Matolcsi féle keret.

Egy 3/4 felújított autóra már egy laikus nem mondaná,hogy olcsó és akkor sincs még vége.

Szerintem,már ehez egy hozzáértő embert kell vinni,hogy átnézze,aki tisztában van az alkatrészek beszerezhetőségével,az árukkal és az alkuval.

A tulajok nyakán szerinted miért van még ott az autó?

A hobbi autósok is valahol elkezdik,de segítség nélkül először sokat bukhatnak.

Egy hozzáértőt meg kell fizetni,ha nincs az ismeretségi körben,de ez még mindég olcsóbb,mint rábukni a hosszú cicire.

2017. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!