Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bugvan a generátor?

Miért bugvan a generátor?

Figyelt kérdés
Amikor gyújtást teszek a kocsira, pár másodperces sípolás szokott lenni, az után szoktam indítani a kocsit. Ma reggel viszont ez a sípolás kb kétszer olyan hosszú volt, és nem is indult pöccre a kocsi. Második nekifutásra ismét hosszú sípolás, de már rendesen indult. Viszont az alapjárat nem a szokásos 750-es fordulatszám volt, hanem 1000-es volt az alapjárat, és a generátor furcsa búgó hangot adott ki. Adtam neki ürseben egy nagyobb gézt, a búgás elmúlt, és beálltt a normális 750-es alapjáratra. Ez mi lehetett? A generátorral valami baj van, ás lemerülőben van az aksi miatta? Én erre tippelnék.

2017. aug. 14. 14:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért búg a gemerátor*
2017. aug. 14. 14:47
 2/5 A kérdező kommentje:
MIÉRT BÚG A GENERÁTOR!!!!????
2017. aug. 14. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

A generátornak az egészhez valószínűleg semmi köze.


Honnan szeded, hogy a generátor "búg"?

2017. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hallani lehetett valami fura hangot, ahogy a motor járt, felnyitottam a motorháztetőt és 100% hogy a generátor adta ezt a hangot.
2017. aug. 14. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A generátornak ha hangja van , ott rövidesen nagyobb baj lesz.
2017. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!