Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Habsburg Ferdinánd autóversenyző gyerekről?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekesnek tartom, hogy pont versenyzőnek állt, ezt minek köszönheti? Tényleg tehetséges pilóta és még sokra viheti vagy csak a pénze miatt van ott ahol? Meg akkor ő ott lakik a Schönbrunni kastélyban?

2017. aug. 15. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Van tehetsége, de kábé annyira jó, mint az ifjabb Schumacher.
2017. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de jót röhögnék, ha egy szép napon Szarajevóban versenyezne.
2018. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
0%
Semmi.
2023. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Akkor nem kell hozzászólni minden témában minden kérdéshez. Nagyon kell az 5-ös értékelés mi?
2023. máj. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Engem például kifejezetten érdekel, hogy milyen a megítélése, de erre nyilván csak olyasvalaki tud választ adni, aki jártas az autósportban.

Az, hogy nem került be a Forma 1-be gondolom annak is köszönhető, hogy azért nem annyira gyors, vagy talán nem elég a pénze?

De hogy nem elég, ha egy ilyen család leszármazottja?

Szerintem érdekes.

2023. máj. 3. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem foglalkozok másokkal, a saját életemet élem úgy ahogy Nekem tetszik.

Nem formálok véleményt másokról, illetve aki engem véleményez azzal sem foglalkozok.

Érdemi dolgokról beszélek azzal aki értelmes, kommunikatív. Minden mást elengedek.

2023. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!