Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportkarrier kezdés ennyi...

Sportkarrier kezdés ennyi idősen? Lehetséges? (Kicsit hosszú lesz, bocsánat)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és a középiskola óta folyton akadályokba ütközöm. Szakmákat próbáltam tanulni, de egyik sem működött (nem volt motivációm, nem értettem stb.) De mindegy is. A lényeg, hogy a sport mindig is érdekelt, ki is próbáltam elég sok félét. Most hogy semmi nem akar sikerülni, szeretném a sportot előrébb helyezni az életemben. Mit gondoltok ennyi idősen lehet még esélyem valamiféle "sportkarriert" építeni?

Kérem csak normális válaszolók írjanak. Köszönöm.



2014. jún. 26. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is a teniszről álmodok, Wimbledon hatására még is tudom,hogy a profik 10éves koruk előtt kezdik, sőt van aki addigra junior kupákat nyer. (nem mellesleg nagyon drága is. 1óra 1600ft)

Talán snookerbe és dartsba lehet még esélyed, ha van hozzá érzéked.

Mire belejönnél a többi sportba addigra ki is öregednél belőle. Legalábbis a profi mezőnyből tuti.

Ha mindenképp ilyesmit akarsz akkor kezdj el dartsozni. Olcsó és mellette tudsz tanulni, mert ki tudja,hogy össze jön-e.

2014. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért várok még válaszokat.
2014. jún. 29. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szőnyi Ferenc a bizonyíték rá, hogy nincs olyan, hogy túl későn(persze emberi határok közt)...

vagy pl testépítéshez pont ideális a korod elkezdeni, abban még akár profi kártyás is lehetsz, ha most elkezded, és jó a genetikád és kitartó vagy, valamint nem használsz szteroidokat, akkor 28-30 éves korodra már akár le is tehetsz valamit az asztalra...

Vagy volt egy osztálytársam nem volt egy észlény, de rengeteget sportolt, mellette odafigyelt a kajára, most öltöny modell Dubaiban és lamborginivel jár mondjuk csak céges autó, de biztosan nem zavarja :D...

de mivel bármit is elérni rengeteg idő, és nincs rá semmi garancia értelmes dolog lenne értelmes szakmát is tanulnod mellette, mellesleg, ha rendszeresen sportolsz, akkor az agyad is jobban fog... most tanulj szakmát, mert most még tudsz, van hol... én is olyan voltam mint te, nem tanultam semmit, most itt vagyok 28 évesen, sehová nem mehetek a környéken semmi szakmát tanulni a korom miatt, faipari szakmát szeretnék, de max pesten, győrben meg még néhány helyen találok olyan okj képzést, amire járhatnék, de kivétel nélkül minden képzés 300.000ft feletti összegbe kerűl, amit még meg tudnék oldani, viszont a rendszeres utazást nem, így most teljes kétségbeesésben kénytelen vagyok gyárban gürizni..

2014. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A testépítés egyáltalán nem vonz, vannak ismerőseim akik csinálják, sőt van aki versenyeken is részt vesz, de az még a kisebbik gond, hogy iszonyat költséges, ráadásul beáldozzák az egészségüket is a sikerért. Na meg szerintem a testépítés szigorúan vett értelemben nem sport. Azért köszönöm a választ.
2014. júl. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!