Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2.5 V6 első autónak?...

Audi a6 2.5 V6 első autónak? Maradjon, vagy adjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan 18 vagyok és kaptam a szüleimtől egy a6os audit(2001) a hírhedt 2.5 V6 motorral.Aztmondták adjam el vagy járjak vele amíg megtanulok rendesen vezetni,szétparkolni jó lesz ez is.A kocsiban 300.000kilóméter van,1évesen vették aztán később munkások meg mikor ki használta,szóval elméletileg nem kellene vele baj legyen egy ideig.Engem viszont kicsit zavar a motor amiről rengeteg rosszat hallottam.Szerintetek mi lenne a legjobb választás?Eladni s venni valami mást vagy megtartani és valameddig használni?Nem akarom tönkretenni,mert rengeteg lenne a javítás és pocit félek mégis szétmegy.

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. aug. 25. 00:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8-as, nyilván nem arra gondoltam, hogy egy FK rugó van belerakva alá aztán kész, hanem valami minőségi szett...
2017. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!