Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hülyeség az, hogy...

MR.X. kérdése:

Szerintetek hülyeség az, hogy vennék egy 125-ös Fiat Polskit és tennék bele egy 6 literes (500-600 HP) Hemi motort? Persze megfelelően felújított karosszéria/futómű mellet. Szerintem meglennék olyan 5 millió Forint körül. Ilyen hobbiautóra vágyok!

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Belefér? Van pénz banánra is? Akkora kocsiba akkora motor 100%halal
2017. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha trollkodni akarsz, akkor rossz próbálkozás, ha meg komolyan gondolod, akkor gondold picit jobban végig a dolgot.

Ekkora kasztniba maximum valami kisebb, de pörgős motor ami fizikailag még beletehető. Ha ebbe még bele is lehetne paszírozni egy 5 liter körüli blokkot, akkor olyan orrnehéz lenne, hogy kanyart bevenni vele öngyilkossági kísérlettel volna egyenértékű.

2017. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha van hozzá műhelyed és szaktudásod, akkor egész biztosan beleférsz a megálmodott 5 milliós költségkeretbe. Egyébként meg józan ésszel nézve hülyeség, amit csinálsz, de élménynek biztosan nagyszerű - hobbiautót pedig ezért épít az ember. Persze azt tudni kell, hogy ilyen szintű átalakítás mellett legfeljebb a főbb körvonalak maradnak meg az öreg Polskiból, a műszaki tartalom nem nagyon, de biztos látványos lesz a végeredmény.
2017. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Második, Kispók farmotoros...


Fizikailag is necces szerintem, hogy beférjen, de nyilván megoldható, csak kell valami elvetemült tuning műhely, ami megcsinálja neked.

Egyébként nem tudom milyen élményt adna, szerintem kb. semmit, ha a hátsó ülésen ott visít a motor, te meg el se férsz benne (már alapból sem, nemhogy így). Miért nem valami BMW kasztniba faragsz motort?


5 millió, talán, ha igényesen csinálod, el is megy rá

2017. aug. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik, a 125-ös a "Nagypók"...
2017. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
A mozaik utcai extra vízsgát szerintem kifelejtetted.
2017. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szertinted belefér?
2017. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
63%
Dupla 1000-es swift motort tegyél bele az a tuti........
2017. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te lennél a zárt pályás driftversenyek királya. Jó orrnehéz, elöl tapad, nem fog megcsúszni, hátra meg nem fér be akkora papucs, amit egy ilyen dög ne tudna bármilyen sebességnél kuplungrugdalás nélkül is pusztán izomból eltekerni.

Ja, közútra az életben nem mehetnél vele.

És kicsit furán nézne ki a gép, arányaiban mint kb. a Chevy egy Merlin motorral:

https://www.youtube.com/watch?v=SIj2GVfua84

2017. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem hülyeség, teljesen reális elképzelés.
2017. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!