Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok tenni, ha a párom...

Mit tudok tenni, ha a párom állandóan felidegesít vezetés közben?

Figyelt kérdés
Már többször egyértelműen rászóltam, de semmi eredménye

2017. szept. 1. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd el mindenhova. Majd észreveszi magát akkor.
2017. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tök egyenes úton satufék.

Hirtelen bekanyarodás utcákba.

Nehéz...

2017. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezeket már próbáltam, sajnos egyik se vált be.

Nem tudok figyelni a vezetésre, így nem biztonságos vezetni, ezt a tudtára is adtam. Úgy veszekszünk néha, mint a spanyolok.

2017. szept. 1. 09:17
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a nő, mi? Ő meg belepofázik a vezetési stílusodba. Nálunk is ez volt az exemmel, nem is vezettem vagy 5 évig miatta, a mostani is mondja néha, tehát a pasik ilyenek, ezt jobb ha megszokod, szard le, tekerd fel a rádiót, gyújts rá, válts témát, fogd meg a farkát közben. Én ezeket csinálom, és pesze azóta nagyon jó sofőr vagyok.
2017. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tényleg nem kell más : "jó,buszjegyet vegyél ,és ott talizunk.Vagy ha tudsz változtatni magadon akkor jöhetsz"


Ennél több nem kell...

Én drága ismerősömmel szoktam így lenni,mert 1 helyen dolgozunk arra lakik amerre megyek ,és "elviszlek ,ha úgy van".Megbeszélünk valamit : pl : 7.30,aha ...Én lehet 7.30-ra ott vagyok ő úgy 10 perc múlva "mindjárt indulok" ,szal úgy negyed óra 20 perceket várogatni,amikor én teszek szivességet :) Ez főleg -20ban volt szép.

megmondtam,nem izgat én elmegyek.

Én igen,a szeme előtt gurultam többször el.

2017. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, amikor direkt felidegesit, szep nyugodtan allj meg, es a leheto legtermeszetesebb hangodon kerd meg, hogy szalljon ki. Ott, akkor, azonnal. Addig ne menj tovabb, amig ki nem szall.


Ezt maximum 2x eljatszod, es megtanulja.

2017. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megcsináltam már családtagommal, mikor nagyon zavart, hogy beledumált a vezetésbe: félrehúzódtam, udvariasan megkértem, hogy szálljon ki. Végül maradt a kocsiban, de onnantól kezdve csendben volt.
2017. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 10 éve vezetek. Férjem meg 15. Ő mindig is jobban vezetett mint én. Teljesen más a vezetési stílusunk. De a 12 év alatt elértem, hogy ha mellettem ül, ne szóljon egy szót se. Tudom, hogy nem tettszik neki, ahogy én vezetek, de ha a kezemben a kormány, akkor ne dumáljon bele. Ennyi. (12 éve vagyunk együtt)


Ezt előre beszéld meg vele, hogy ne szóljon egy szót sem, amíg vezetsz.

Ha mégis megteszi, két dolgot tehetsz:

1. Maxra tekered a magnón a hangerőt, hogy ne halld, vagy

2. Satuzol (bárhol vagytok), és közlöd, hogy innentől kiszáll, és gyalogol (vagy helycsere, és ő vezet- de ezzel megadod magad neki).

2017. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a satufék és félreállás opciót választottam. Eddig három alkalommal, utoljára autópályán leállósávra. Azóta teljes fordulat, mármint a feleségem hozzáállásában. Ma már elég udvariasan egyszer kérnem, hogy váltsunk témát vagy ne beszélgessünk pár percig.
2017. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mivel idegesít fel.


Ha veszélyesen vezetsz és tanácsokat ad, hogy hogyan kéne vezetned, akkor lehet hogy érdemes lenne megfogadnod a tanácsát.

2017. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!