Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az a logika, hogy a francia...

Ha az a logika, hogy a francia és olasz autó rossz, akkor a Dacia és Suzuki miért van a világ tetejére istenítve?

Figyelt kérdés

Gondolok itt,hogy hiszen a Dacia lényegében Renault más jellel...

A suzuki pedig most a vitarába is Fiat Multijet motorokat használ .

"OLASZ,FRANCIA scheiße"

Mégis azt mondják,hogy ezeket kell venni,filléresek,de mégis hibátlan világból kimenős megbízható autót.


Ismerősöm is 2006-os 86 lóerős 1.6 benzin logant vett,megmondta nem egy komfort luxus autó,de megbízhatóbb autója sosem volt.

Közel 300 ezret rakott bele ,első tulajként.


2017. szept. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más más kocsit istenít,semmiféle logika nincs ebben.Minden autót lehet kímélni,és lehet tönkretenni 1 év alatt is.

Különben manapság összevissza vannak összeszerelve a járművek szerte a világban,mindenféle szedett vedett alkatrészekből,meg különböző motorokkal,szerintem már semmit nem jelent a márkanév.

Fogyasztói társadalomban élünk,a járműveket is erre gyártják,buszt,autót,vonatot,stb.tele elektronikával,meg műanyag alkatrészekkel,5-8 évre,aztán préselde.

2017. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezt jól mondják,hogy az olasz,francia megbízhatatlan a dacia mégrosszabb viszont az olcsó. Az ismerősödnek biztos nem volt még normálisabb autója azért dicséri. A suzkit érdemesebb megvenni mert megbízható, nemvéletlenül a vitarából adták el a legtöbbet magyarországon 2017ben.
2017. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Vitarához a diesel változat multijet motorján kívül semmi köze az olaszoknak, és egyelőre még azok is túlságosan újak ahhoz, hogy a megbízhatóságukkal gond legyen.

A 86 lovas 1.6 benzin a Loganban meg jó hogy megbízható, ha már egy szívó benzinmotort nem tudna rendesen megcsinálni a Renault, akkor húzza le magát a klotyón. Mégis mi romlana el négy dugattyún, és egy főtengelyen? Ami viszont igaz, az, hogy nem komfortos, és főleg nem luxus, cserébe viszont az ára sem magas.

2017. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a francia és olasz autó rossz? Nyilván olyan, akinek nem volt és nem is ült benne. A dácsija viszont tényleg kotvány.
2017. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok ember van akinek bőven elég a fapad, nem mindenki divatból vesz autót. Pl a régi Swiftem is full fapad volt, munkába járásra tökéletesen megfelelt. Nem kíméltem, a kötelező szervizeket megkapta de a kinézettel és extrákkal sosem törődtem csak vigyen el A-ból B-be. Nem kaptam sokkot ha meghúzták a parkolóba vagy valaki rányitotta az ajtót, a másik kocsiban valószínűleg nagyobb kár keletkezett. A bontóba végezte mikor a kaszni már nagyon odavolt és a lakatolás sokba lett volna. Egy újabb Swiftet vettem helyette, ezt már kicsit jobban féltem de a célnak tökéletesen megfelel. Vehettem volna új autót is de dugig vannak számomra felesleges extrákkal amiket valószínűleg sosem használnék. Ültem már jobb autókban is, de engem nem vonzanak mivel számomra az autó csak egy tárgy amit használok és nem villogni járok vele a csajoknak.
2017. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezaz... az embert ott hülyítik ahol csak lehet.
2017. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!