Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyilkolom ezzel az...

Mennyire gyilkolom ezzel az autót? Hogy gyakoroljak?

Figyelt kérdés

Benzines autónk van,csak még nem tudok vele forgalomba közlekedni,nagyon nehezen indulok még otthon stresszmentes is,nemhogy egy zsúfolt kereszteződésben.

Vidéki vagyok,van olyan lehetőségem,hogy egy teljesen elhagyott szakaszon akár 20-25 percig is tudom az elindulást-megállást gyakorolni,anélkül,hogy bárkit is feltartanék,van emelkedő is a kézifékeshez.


2 km-t vezetnék rendesen,így jutnék el az elhagyatott helyre. Azon a szakaszon elindulás-megállás folyamatosan, esetleg Y forduló,egy kevés tolatás. 3-4x kézifékes végül 2 km haza :)


Hogy kellene ezt csinálnom,hogy a lehető legkevésbé gyilkoljam az autót? Elindul majd egyből megáll? Vagy elindul,2-es felvált és aztán megáll?


2017. szept. 2. 17:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom gázadás nélkül felengedni,lefullad. Pont ebből van a probléma,hogy a tanulóautón elég volt csak a kuplungot felengedni(oktató azt mondta,hogy elektronikai rendszer szabályozza és megfelelő mennyiségű gázt ad),a miénk viszont nem indul gáz nélkül.
2017. szept. 3. 16:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Emelni kellene az alapjáratán egy kicsit. Olyannak aki ért is hozzá.
2017. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom gázadás nélkül felengedni,lefullad."


Én eddig bármilyen kocsival el tudtam indulni gázadás nélkül.

Szóval vagy valami baja van annak a kocsinak vagy csak nagyon botlábú/türelmetlen vagy.

2017. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Dehogy van baja a kocsinak, a legtöbb autó nem idul kuplung felengedéssel!

Nem kell alapjáraton sem állítani, majd megszokod! Nekem is ezzel volt a bajom. Hogy ilyen autón tanultam, aztán otthon más volt.

Annyi a titka, hogy nem ugrasz le a kuplungról és nyomod a gázt! Szép finoman játsz vele az utcátokban. Pár nap és megszokod! Félig felemgeded és már nyomod is a gázt! Hidd el nekem, ugyanezen mentem át! Hiába nagyon fszán vezettem a megemelt alapjáratú oktatóautót, ha egyszer otthon más van.

2017. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!