Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van jogosítványom már több,...

Van jogosítványom már több, mint tíz éve, de azóta nem vezettem. Szerintetek mennyi idő újra belejönni? Hogyan gyakoroljak? Van bennem egy kis félelem is.

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve nem vezettem, de még tanulok. Munka mellett nehéz összehozni h el tudjak járni

Szóval nekem kb 5p és 3 lefulladás után sikerult elindulni,váltani megb ugy simán menni.. de azbigaz kisebb kocsi (pegaut 106 kontra toyota corolla) ill dízel kontra benzines. De 5p után ment, pedig nem tartom magam zseninek... S csaj vagyok. Ha nem érzed biztosnak a tudásod vegyél 2 3 órát,van ilyen kimondott jogsisoknak..

2016. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire van hozzá érzéked, van akinek semmit se jelent a kihagyás és van akinek kb lenullázódik. Ha félsz akkor semmiképp se indulj el egyedül, legyen melletted valaki akinek van tapasztalata és lehetőleg nem fog kiabálni, piszkálni. Szerintem megéri ilyenkor pár órát autósiskolában venni, ami direkt már jogosítvánnyal rendelkezőknek van, csak gyakorolni akarnak még, egy kis magabiztosság kell ehhez!
2016. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nos ha biztosra akarsz menni, akkor keress egy automata oktatós kocsit(van sok) és azon vegyél két órát. Meglátod nagy élmény lesz. Azzal csak a közlekedőkre, és a táblákra kell figyelni. Utána átülsz kéziváltósba, és te leszel az utak királya.


De ha szenvedni akarsz, csupa kudarc, stb...akkor kéziváltóssal kezdj...valami csak történik.

2016. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem pár óra elég. Ha jóban voltál az oktatóddal keresd meg. Az a tutibiztos mert jobb oldalon is van pedál. Aztán gyorsan belejössz. Balesetmentes közlekedést :)
2016. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a sok bíztató üzenetet!
2016. szept. 9. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!