Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három típus közül szerintete...

A három típus közül szerintetek melyik autót érdemes megvenni (Saab, Lexus, Volvo)?

Figyelt kérdés

Szeretném hamarosan lecserélni az autómat egy kicsit komolyabb gépezetre,de nem tudom,hogy melyiket lenne érdemes választani.Volkswagen,Audi,BMW nálam nem játszik.

Amiket nézegettem:

Saab 9-3

Volvo S80

Lexus IS

Mindegyik 2007-es évjáratú,vagy annál fiatalabb.

Amennyit rá tudnák szánni az kb 2,5millió forint lenne.

Szerintetek melyiket lenne érdemes választani(légyszi indokold is)? Milyen a tapasztalatok ezekről?



2017. szept. 7. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volvo vagy Lexus, Lexus ellen a viszonylag drágább alkatrészek szólnak csupán, de alapvetően mindkettő megbízható autónak számít.
2017. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
saab nagyon jó, de már becsődölt, alkatrészt beszerezni bajos lehet
2017. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a Volvo S80! Haveromnak 2007-es dízel(D5) van 4éve és a kötelezőkön kívül nem kell hozzá nyulni!
2017. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát én inkább japánt vennék...

Bár a Volvo S80 még az utolsó igazi volvok között van, még nem kínai volvo.

saab necces mert ritka autó

2017. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 D. Brasco ***** válasza:
64%
A 3 közül egyértelműen a lexus az amiert pénzt adnek
2017. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Ezek közül a Volvo, de inkább néznék mást. Mivel a jobb, megbízható típusokat eleve kilőtted, még ott az Opel, fillérekből fenntartható, megbízható, jó autók
2017. szept. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Lexus, egyértelműen. Tapasztalatom ugyan nincs Lexussal, de Toyotával többel is, és amikor anno a régi Corollám sorozatban a negyedik műszaki vizsgáján ment át úgy, hogy még egy szilentet, vagy gömbfejet sem kellett cserélni rajta, a feleségem Yarisához új kora óta nem kellett nyúlni (most lesz az is 8 éves), amit most hajtok Avensis, erre sincs panaszom, bár ez még majdnem új, talán elmondhatom, hogy beválik a márka, a Lexusokat pedig talán még jobb színvonalon rakják össze. Olajat, szűrőket nem említem, azt minden kocsin cserélni kell.
2017. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezek közül nálam csakis a Lexus jöhetne szóba!
2017. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Saabot sajnos már nem szabad venni, sajnos nem is túl megbizható, de már az alkatrészellátás is haldoklik. Lexus az jó lenne, de én nem szeretem, ezért én a Volvóra szavazok, a Volvo S60/S80-at nagyon szeretem, igazi tankok, és megbizhatóak. Nekem is volt S60-asom, a legkényelmesebb autóm volt, pedig már A8-asom is volt utána.
2017. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
A Saab egy Opel származék, azt erdemes észben tartani. Az 1.9 dízel motor Fiat benne, nem rossz, a turbo benzinesek macerasak lehetnek. A Volvo 2.4 benzin, vagy D5 dízel. Van par hibája, de jo autó. Számolj atlag feletti alkatreszarakkal! (volt Volvom) A Lexusbol inkáb. Benzinest, a 2.2 dízel nem tul jo.
2017. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!