Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek VW vagy Seat?...

Szerintetek VW vagy Seat? (Szerivizelesi koltseg alkatreszek fenntartas ilyenekre gondolok, melyik éri meg jobban szerintetek)

Figyelt kérdés
Kezdő autonak a 2 márka között gondolkoztam. (Lényeg h viszonylag keveset egyen jol menjen és kb 400 000 ft ig legyen az ára) nem varok nagy csodat ilyen árba csak azért ne hulljon szét alattam. Esetleg ha van jobb valasztas ezen a markan kivul szivesen meghallgatok mindent!

2017. szept. 8. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
En fabiat vettem elso autonak. Olyan sz.rt soha tobbe... jobban jartam vna egy swifttel... vegyel olyat.
2017. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

mivel egy konszern a kettő, ezért 1-1 model alkatrészei passzolnak a másikba és a szervizelés is kb. ugyanannyi, ha mindenképp olcsón szeretnél használt kocsit, akkor csak az előttem szólót tudom idézni suzuki swift :)

(ezen kivül nissan micra (bakancs micra) vagy az én kezdő kocsimat a ford fiestát tudom ajánlani)

2017. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ennyi pénzből swiftet vegyél, esetleg corsa még beleférhet
2017. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+1 Swift 400.000 elég jókat lehet már venni.
2017. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csak a Suzukit tudom ajánlani ennyiért.
2017. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevés a pínz.
2017. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a 350 E Ft-os Toledómba majd 2 év alatt 450-et fordítottam bele szervizre, szóval kb. erre lehet számítani ebben az árkategóriában, meg hogy rohadnak már ennyi idős korukra (ennyiből kb. 20 éveseket lehet nézegetni) a VW konszern autók keményen. Fenntartásra és alkatrész költségre a VW és Seat ugyanaz, mivel az alkatrészek igen jelentős része megegyezik. Tartósságra a huszonéves VW konszern autók azért nem érik el a japán szintet 3-4 havonta egy szervizlátogatásra, valami apróbb hiba miatt nyugodtan lehet számítani.
2017. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó . Nekem egy 1.2.-es skoda fabiám van soha semmi bajunk nem volt se faternál se nállam semmi baja nem volt .
2017. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden hozzászolónak suzukit nem szeretnék viszont elgondolkodtam meg a hondákon hogy lehet jobban jarnék esetleg mint a nemet márkákkal
2017. szept. 10. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!